CUDÓW [JAJ NUMERÓW ŻARTÓW co to jest
Definicja BEZ CUDÓW [JAJ, NUMERÓW, ŻARTÓW]. Słownik zwrot użytkowany dla podkreślenia, iż coś jest.

Czy przydatne?

Definicja bez cudów [jaj, numerów, żartów]

Co to jest BEZ CUDÓW [JAJ, NUMERÓW, ŻARTÓW]: zwrot użytkowany dla podkreślenia, iż coś jest wg mówiącego nierealne: Bez cudów - w takiej formie polscy piłkarze nie mają co marzyć o awansie do finałów mistrzostw świata

Bez Jednego Wystrzału:
bez walki: Wojsko nieprzyjaciela poddało się bez jednego wystrzału bez cudów [jaj, numerów, żartów] co to jest.
Brać (Kogoś) W Cugle [Karby, Ryzy]:
ograniczać czyjąś swobodę działania, wprowadzić ostrą dyscyplinę: Kapral Maliniak nie zamierzał dłużej tolerować niezdyscyplinowania swoich żołnierzy i postanowił wziąć ich w cugle bez cudów [jaj, numerów, żartów] definicja.
Brać (Kogoś) Na Lep (Czegoś):
łudzić kogoś fałszywymi nadziejami, obietnicami: Następną dziewczynę wziął na lep sporych pieniędzy i luksusowego auta bez cudów [jaj, numerów, żartów] co znaczy.
Bieda [Bida] Aż Piszczy:
o dotkliwej biedzie, bardzo trudnej sytuacji materialnej: Odkąd Helena utraciła pracę w fabryce, a jej mąż rozpoczął pić na umór, bieda u nich aż piszczy bez cudów [jaj, numerów, żartów] słownik.
Błędny Rycerz:
średniowiecznego rycerza, wędrującego po świecie w poszukiwaniu nadzwyczajnych przygód, regularnie broniącego uciśnionych: Omyłkowy rycerz Don Kichot i jego wierny giermek Sancho Pansa to bohaterzy bez cudów [jaj, numerów, żartów] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest bez cudów [jaj, numerów znaczenie w Znaczenie zwrotu B .