GADANIE BABSKIE co to jest
Definicja BABSKIE GADANIE (POT.). Słownik gadanie, którym nie warto się przejmować: Nie martwię się.

Czy przydatne?

Definicja babskie gadanie (pot.)

Co to jest BABSKIE GADANIE (POT.): gadanie, którym nie warto się przejmować: Nie martwię się tym, co mówi moja żona; to tylko takie babskie gadanie

Co znaczy Być (Komuś) Na Rękę:
Porównanie odpowiadać komuś: Nie było mu na rękę, iż przyszła przedtem, niż się umówili babskie gadanie (pot.) co znaczy.
Krzyżówka Być Na Prochach (Pot.):
Dlaczego być pod wpływem lekarstw albo narkotyków: Nauczyciel zauważył, iż Krzysiek jest na prochach i natychmiast wezwał wychowawcę klasy babskie gadanie (pot.) krzyżówka.
Co to jest Być (Z Kimś) Po Słowie:
Jak lepiej być zaręczonym: Dowiedziałem się, iż moja była dziewczyna jest po słowie z moim najwspanialszym kolegą. I jak tu wierzyć w miłość babskie gadanie (pot.) co to jest.
Słownik Brzydkie Kaczątko:
Kiedy osoba (przeważnie dziecko) nieładna, biedna, budząca litość: Kilka lat temu była takim brzydkim kaczątkiem i proszę, jaka śliczna panna z niej wyrosła babskie gadanie (pot.) słownik.
Czym jest Bić Czołem (Przed Kimś, Czymś):
Od czego zależy przesadną uniżoność: Z zażenowaniem patrzyli, jak Nowak bije czołem przed kierownictwem zespołu. 2. oddawać cześć komuś albo czemuś: Nie wszystkie pogańskie plemiona w Ameryce, Afryce czy Azji do babskie gadanie (pot.) czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest babskie gadanie (pot znaczenie w Znaczenie zwrotu B .