CIĄŻY TYGODNIE co to jest
Co to znaczy Tygodnie ciąży definicja. Czym jest mie­siączki przy założeniu ok. 28-dniowego cyklu.

Czy przydatne?

Definicja Tygodnie ciąży

Co to jest TYGODNIE CIĄŻY: tygodnie, które upłynęły od pierwszego dnia ostatniej mie­siączki przy założeniu ok. 28-dniowego cyklu

Translokacja:
zmiana w budowie chromosomu, powstająca w rezultacie wy­padnięcia pewnego odcinka, a w dalszym ciągu wbudowania go w inny chromosom; pociąga za sobą zmiany dziedziczne cech organizmu tygodnie ciąży co to jest.
Transfuzja Wewnątrzmaciczna:
przetoczenie krwi do płodu. Zabieg wyko­nywany jest dzięki cienkiego cewnika, wprowadzanego pod kontrolą USG poprzez powłoki brzuszne matki do naczyń krwionośnych płodu albo do jego jamy otrzewnowej tygodnie ciąży definicja.
Test Ciążowy:
badanie na obecność ciąży, którego fundamentem jest wykrywa­nie w moczu kobiety ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej. patrz więcej informacji na ten temat tygodnie ciąży co znaczy.
Torbiel:
przestrzeń w obrębie organizmu, która złożona jest z jednej, albo większej ilości komór wypełnionych płynem, albo treścią galaretowatą. Torbiel jajnika. Dolegliwość której symptomy to między innymi tygodnie ciąży słownik.
Tachykardia:
przyspieszenie czynności serca ponad wartości przyjętych za poprawne dla wieku. Powody: u dzieci zdrowych przyspieszenie tętna może wystąpić po wysiłku, bólu, przestra­hu, zdenerwowaniu, również w tygodnie ciąży znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Tygodnie ciąży znaczenie w Słownik T .