TRYMESTRY co to jest
Co to znaczy Trymestry definicja. Czym jest kończy się w 14 tygodniu ciąży, drugi - w 28, trzeci.

Czy przydatne?

Definicja Trymestry

Co to jest TRYMESTRY: umowne okresy, na które podzielona jest ciąża. Pierwszy kończy się w 14 tygodniu ciąży, drugi - w 28, trzeci - w chwili porodu

Translokacja:
zmiana w budowie chromosomu, powstająca w rezultacie wy­padnięcia pewnego odcinka, a w dalszym ciągu wbudowania go w inny chromosom; pociąga za sobą zmiany dziedziczne cech organizmu trymestry co to jest.
Tygodnie Ciąży:
tygodnie, które upłynęły od pierwszego dnia ostatniej mie­siączki przy założeniu ok. 28-dniowego cyklu trymestry definicja.
Tachykardia:
przyspieszenie czynności serca ponad wartości przyjętych za poprawne dla wieku. Powody: u dzieci zdrowych przyspieszenie tętna może wystąpić po wysiłku, bólu, przestra­hu, zdenerwowaniu, również w trymestry co znaczy.
Test Ciążowy:
badanie na obecność ciąży, którego fundamentem jest wykrywa­nie w moczu kobiety ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej. patrz więcej informacji na ten temat trymestry słownik.
Torbiel:
przestrzeń w obrębie organizmu, która złożona jest z jednej, albo większej ilości komór wypełnionych płynem, albo treścią galaretowatą. Torbiel jajnika. Dolegliwość której symptomy to między innymi trymestry znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Trymestry znaczenie w Słownik T .