TACHYKARDIA co to jest
Co to znaczy Tachykardia definicja. Czym jest wartości przyjętych za poprawne dla wieku. Powody: u.

Czy przydatne?

Definicja Tachykardia

Co to jest TACHYKARDIA: (czestoskurcz) przyspieszenie czynności serca ponad wartości przyjętych za poprawne dla wieku. Powody: u dzieci zdrowych przyspieszenie tętna może wystąpić po wysiłku, bólu, przestra­hu, zdenerwowaniu, również w momencie dojrzewania, w szczególności u dziewcząt. U dzieci chorych przyspieszenie tętna występuje w - gorączce (powyżej 10?20 skurczów serca na min na każdy stopień gorączki) i w niewydolności krążenia, niewydolności oddechowej

Co to jest Translokacja:
Porównanie zmiana w budowie chromosomu, powstająca w rezultacie wy­padnięcia pewnego odcinka, a w dalszym ciągu wbudowania go w inny chromosom; pociąga za sobą zmiany dziedziczne cech organizmu tachykardia co to jest.
Definicja Tłuszczowce:
Dlaczego ekipa substancji organicznych związanych z kwasami tłuszczowymi. Zalicza się do nich tłuszcze, oleje, woski i związki pokrewne. Są nierozpuszczalne w wodzie, a rozpuszczalne w rozpuszczalnikach tachykardia definicja.
Co znaczy Test Ciążowy:
Jak lepiej badanie na obecność ciąży, którego fundamentem jest wykrywa­nie w moczu kobiety ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej. patrz więcej informacji na ten temat tachykardia co znaczy.
Słownik Trofoblast:
Kiedy tkanki, z których potem powstaje łożysko tachykardia słownik.
Znaczenie Tygodnie Ciąży:
Od czego zależy tygodnie, które upłynęły od pierwszego dnia ostatniej mie­siączki przy założeniu ok. 28-dniowego cyklu tachykardia znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Tachykardia znaczenie w Słownik T .