TACHYKARDIA co to jest
Co to znaczy Tachykardia definicja. Czym jest wartości przyjętych za poprawne dla wieku. Powody: u.

Czy przydatne?

Definicja Tachykardia

Co to jest TACHYKARDIA: (czestoskurcz) przyspieszenie czynności serca ponad wartości przyjętych za poprawne dla wieku. Powody: u dzieci zdrowych przyspieszenie tętna może wystąpić po wysiłku, bólu, przestra­hu, zdenerwowaniu, również w momencie dojrzewania, w szczególności u dziewcząt. U dzieci chorych przyspieszenie tętna występuje w - gorączce (powyżej 10?20 skurczów serca na min na każdy stopień gorączki) i w niewydolności krążenia, niewydolności oddechowej

Co znaczy Trymestry:
Porównanie umowne okresy, na które podzielona jest ciąża. Pierwszy kończy się w 14 tygodniu ciąży, drugi - w 28, trzeci - w chwili porodu tachykardia co znaczy.
Krzyżówka Test Ciążowy:
Dlaczego badanie na obecność ciąży, którego fundamentem jest wykrywa­nie w moczu kobiety ludzkiej gonadotropiny kosmówkowej. patrz więcej informacji na ten temat tachykardia krzyżówka.
Co to jest Transfuzja Wewnątrzmaciczna:
Jak lepiej przetoczenie krwi do płodu. Zabieg wyko­nywany jest dzięki cienkiego cewnika, wprowadzanego pod kontrolą USG poprzez powłoki brzuszne matki do naczyń krwionośnych płodu albo do jego jamy otrzewnowej tachykardia co to jest.
Słownik Tygodnie Ciąży:
Kiedy tygodnie, które upłynęły od pierwszego dnia ostatniej mie­siączki przy założeniu ok. 28-dniowego cyklu tachykardia słownik.
Czym jest Talidomid:
Od czego zależy lek uspokajający, użytkowany w latach sześćdziesiątych do le­czenia wymiotów we wczesnej ciąży, był powodem poważnych wad kończyn u dzieci tachykardia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Tachykardia znaczenie w Słownik T .