MLEĆ [PYTLOWAĆ TRZEPAĆ co to jest
Definicja MLEĆ [PYTLOWAĆ, TRZEPAĆ] JĘZYKIEM [JĘZOREM, OZOREM. Słownik mówić bez potrzeby, wiele.

Czy przydatne?

Definicja mleć [pytlować, trzepać] językiem [jęzorem, ozorem

Co to jest MLEĆ [PYTLOWAĆ, TRZEPAĆ] JĘZYKIEM [JĘZOREM, OZOREM: mówić bez potrzeby, wiele, błyskawicznie, niewiele sensownie: Całymi dniami mielesz językiem z sąsiadkami, zamiast wziąć się za porządki w domu

Co znaczy Mieć Pod Sobą (Kogoś):
Porównanie być czyimś zwierzchnikiem, mieć podległych sobie pracowników: On ma odpowiedzialną pracę, ma pod sobą parę tys. pracowników mleć [pytlować, trzepać] językiem [jęzorem, ozorem co znaczy.
Krzyżówka Minąć Się Z Powołaniem:
Dlaczego zająć się czymś innym niż to, do czego ma się uzdolnienia i zamiłowanie: Jest sekretarką? Ona się minęła z powołaniem, ma taką wyobraźnię, iż powinna zostać projektantką mleć [pytlować, trzepać] językiem [jęzorem, ozorem krzyżówka.
Co to jest Mysz Się Nie Przeciśnie [Prześliźnie, Przemknie]:
Jak lepiej wtedy, gdy coś jest tak strzeżone albo niedostępne, iż nikt nie jest w stanie tam dotrzeć albo stamtąd się wydostać: Wokół sceny zgromadził się taki tłum, iż mysz się nie przeciśnie. Musimy chyba mleć [pytlować, trzepać] językiem [jęzorem, ozorem co to jest.
Słownik Mieć (Kogoś, Coś) Gdzieś (Pot.):
Kiedy nie przejmować się czymś albo kimś, lekceważyć coś albo kogoś: Mam gdzieś jego kapitał! Poradzę sobie sama mleć [pytlować, trzepać] językiem [jęzorem, ozorem słownik.
Czym jest Mówić [Pleść I In.] Co Ślina Na Język Przyniesie:
Od czego zależy mówić wiele, mówić o rzeczach niezwiązanych z tematem, regularnie błahych: Siedziałem w przedziale z dwiema kobietami, które poprzez całą drogę gadały, co ślina na język przyniesie mleć [pytlować, trzepać] językiem [jęzorem, ozorem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest mleć [pytlować, trzepać znaczenie w Znaczenie zwrotu M .