ŁUT] SZCZĘŚCIA co to jest
Definicja NA LOS [ŁUT] SZCZĘŚCIA. Słownik licząc na szczęście, ryzykując, iż się coś uda: Weź się.

Czy przydatne?

Definicja na los [łut] szczęścia

Co to jest NA LOS [ŁUT] SZCZĘŚCIA: licząc na szczęście, ryzykując, iż się coś uda: Weź się wreszcie do edukacji! Nie możesz liczyć tylko na los szczęścia

Co znaczy Na Zabój (Pot.):
Porównanie o uczuciach bardzo mocno, kompletnie: Jeszcze w szkole średniej zakochała się na zabój w pewnym gitarzyście i od tej pory wszystkie wieczory spędzała w klubie, gdzie grał na los [łut] szczęścia co znaczy.
Krzyżówka Na Boku:
Dlaczego w tajemnicy, nie całkiem uczciwie: Trudno się dziwić, iż ma tyle pieniędzy, skoro od lat prowadzi na boku różne interesy. Jego oficjalna pensja nie pozwoliłaby mu na taki poziom życia na los [łut] szczęścia krzyżówka.
Co to jest Nie Mrugnąć Okiem:
Jak lepiej wobec czegoś, nie ujawniać swojego relacji do sytuacji czy przedmiotu rozmowy: Kiedy wspomniała w rozmowie, iż rozważa wyjazd za granicę, nawet nie mrugnął okiem. A wiadomo, iż nie jest mu to na los [łut] szczęścia co to jest.
Słownik Na Dwoje Babka Wróżyła:
Kiedy wypadku, gdy rezultat czegoś trudno przewidzieć: Trudno mi powiedzieć, jak będzie z tym kontraktem. Padły jakieś obietnice, lecz jest tylu konkurentów, iż może być różnie. Na dwoje babka wróżyła na los [łut] szczęścia słownik.
Czym jest (Ktoś) Nie Rodzi Się Na Kamieniu:
Od czego zależy odznacza się uzdolnieniami, zaletami, kto nie ma wielu odpowiedników czy naśladowców: Taki talent piłkarski jak Citko nie rodzi się na kamieniu, dlatego trzeba mu utworzyć odpowiednie warunki, wtedy na los [łut] szczęścia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest na los [łut] szczęścia znaczenie w Znaczenie zwrotu N .