READMJA co to jest
Co to jest READMISJA. Definicja admissio - przyjmowanie, dopuszczenie) - odesłanie uchodźców.

Czy przydatne?

Co to jest readmisja

Definicja READMISJA: readmisja (z z łaciny admissio - przyjmowanie, dopuszczenie) - odesłanie uchodźców, którzy nielegalnie przekroczyli granicę do państwa, z którego terytorium przybyli. Readmisja jest obiektem umów międzynarodowych wykorzystywanych ograniczaniu nielegalnej imigracji. Polska podpisała umowy o readmisji z większością sąsiadów, na przykład z Niemcami 7 maja 1993 roku; Białoruś i Rosja to jedyni sąsiedzi Polski, z którymi nadal nie zawarto takich umów
Co znaczy Ratyfikacja:
Porównanie łaciny ratification - usankcjonowanie) - zatwierdzenie zawartej uprzednio umowy międzynarodowej poprzez jeden z najwyższych organów państwa, zwykle parlament albo głowę państwa, stanowiące ostateczny readmisja co znaczy.
Krzyżówka Retorsje:
Dlaczego łaciny retorio - odwet) - środki odwetowe dozwolone poprzez prawo międzynarodowe, zastosowane poprzez jedno kraj wobec drugiego państwa odpowiadając na także legalne działanie ze strony drugiego readmisja krzyżówka.
Co to jest Rurociąg South Stream:
Jak lepiej Stream (Południowy Potok) - projekt rurociągu biegnącego po dnie Morza Czarnego, doprowadzającego rosyjski gaz ziemny do Bułgarii i dalej do Włoch poprzez Grecję i do Austrii poprzez Serbię i Węgry readmisja co to jest.
Słownik Rezolucja Vandenberga:
Kiedy Vandenberga - rezolucja zgłoszona poprzez republikańskiego senatora Arthura Vandenberga i uchwalona poprzez Senat USA 11 czerwca 1948 roku, upoważniająca i zachęcająca rząd amerykański do readmisja słownik.
Czym jest Rada Państw Morza Bałtyckiego:
Od czego zależy Bałtyckiego (z angielskiego: Council of the Baltic Sea States) - forum współpracy krajów basenu Morza Bałtyckiego: Danii, Estonii, Finlandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Polski, Rosji i Szwecji readmisja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest readmisja znaczenie w Słownik R .