co to jest
Co to jest IPI. Definicja rurociągu gazowego biegnącego z Iranu poprzez Pakistan do Indii.

Czy przydatne?

Co to jest IPI

Definicja IPI: rurociąg IPI - projekt rurociągu gazowego biegnącego z Iranu poprzez Pakistan do Indii, popularnie znanego jako "rurociąg pokoju". Łączna długość rurociągu ma wynosić powyżej 2700 kilometrów: 1100 km w Iranie, 1000 km w Pakistanie i 600 km w Indiach. Projekt powstał w 1995 roku, lecz w 2008 roku Indie wycofały się z niego po zawarciu porozumienia z USA o współpracy w dziedzinie cywilnej energetyki atomowej. 24 maja 2009 roku w Teheranie prezydenci Iranu i Pakistanu Mahmud Ahmadinejad i Asif Ali Zardari podpisali wstępne porozumienie w kwestii budowy rurociągu.patrz: Turkmenistan i Iran prą naprzód z rywalizującymi rurociągami (Bruce Pannier, 29 kwietnia 2008)
Co znaczy IAEA:
Porównanie Agencja Energii Atomowej (z angielskiego: International Atomic Energy Agency - IAEA) - organizacja międzyrządowa stanowiąca centrum współpracy w zakresie energii atomowej, której statut został ipi co znaczy.
Krzyżówka IOM:
Dlaczego Organizacja do spraw Migracji (z angielskiego: International Organization for Migration - IOM), do 1980 roku Międzyrządowy Komitet do spraw Migracji Europejskich (z angielskiego: Intergovernmental ipi krzyżówka.
Co to jest ICRC:
Jak lepiej Czerwony Krzyż i Czerwony Półksiężyc - największa i w najwyższym stopniu poważana na świecie ekipa pozarządowych organizacji humanitarnych, składająca się z Międzynarodowego Komitetu Czerwonego ipi co to jest.
Słownik ICJ:
Kiedy Trybunał Sprawiedliwości (z angielskiego: International Court of Justice - ICJ) - kluczowy organ sądowniczy ONZ z siedzibą w Hadze (Holandia), ustanowiony na mocy Karty Narodów Zjednoczonych z 26 ipi słownik.
Czym jest IMO:
Od czego zależy Organizacja Morska (z angielskiego: International Maritime Organization - IMO), do 1948 roku działająca pod nazwą Międzyrządowa Morska Organizacja Doradcza (z angielskiego: Inter-Governmental ipi czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest IPI znaczenie w Słownik I .