GRUPA co to jest
Co to jest GRUPA G-11. Definicja sytuujących się w niższym przedziale państw o średnim poziomie.

Czy przydatne?

Co to jest Grupa G-11

Definicja GRUPA G-11: Ekipa G-11 - ekipa krajów sytuujących się w niższym przedziale państw o średnim poziomie dochodu narodowego (lower-middle income countries), powstała z inicjatywy króla Jordanii Abdullaha II w sierpniu 2005 roku i formalnie zainaugurowana na szczycie w Nowym Jorku przy okazji sesji Zebrania Ogólnego ONZ we wrześniu 2006 roku. W jej składzie znajdują się: Chorwacja, Ekwador, Gruzja, Honduras, Indonezja, Jordania, Maroko, Pakistan, Paragwaj, Salwador, Sri Lanka. Celem współpracy jest sprzyjanie trwałemu postępowi i wzrostowi gospodarczemu przez pozyskiwanie poparcia zewnętrznego w formie handlu, inwestycji czy redukcji zadłużenia; państwa G-11 zobowiązują się do prowadzenia odpowiedzialnej polityki makroekonomicznej, wzmacniania rządów prawa, zwiększania jakości kierowania, zwalczania korupcji, przeprowadzania niezbędnych reform. 19 maja 2007 roku w kurorcie nad Morzem Martwym w Jordanii odbył się szczyt G-11. W listopadzie 2007 roku G-11 nawiązała dialog z Ekipą G-8.witryna internetowa: http://www.groupofeleven.org/
Co znaczy Guantanamo:
Porównanie na południowo-wschodnim krańcu Kuby, gdzie znajduje się najstarsza zagraniczna baza wojskowa USA, uzyskana na mocy układu podpisanego poprzez prezydentów Kuby i USA w Hawanie 23 lutego 1903 roku, w grupa g-11 co znaczy.
Krzyżówka Grupa Z Rio:
Dlaczego organizacja skupiająca państwa Ameryki Łacińskiej, założona 18 grudnia 1986 roku w Rio de Janeiro (Brazylia) poprzez państwa Ekipy z Contadory (Kolumbia, Meksyk, Panama, Wenezuela) i Ekipy z Limy grupa g-11 krzyżówka.
Co to jest Grupa 77:
Jak lepiej współpracy ustanowiona deklaracją 77 krajów rozwijających się z 15 czerwca 1964 roku w Genewie, zmierzająca do promocji wspólnych interesów gospodarczych i zmian w funkcjonowaniu gospodarki światowej grupa g-11 co to jest.
Słownik Grupa Wyszehradzka:
Kiedy nieformalne ugrupowanie zainicjowane podpisaniem 15 lutego 1991 roku w Wyszehradzie poprzez Polskę, Czechosłowację i Węgry deklaracji o współpracy, której nadrzędnym celem miała być integracja ze grupa g-11 słownik.
Czym jest Grupa Z Cairns:
Od czego zależy angielskiego: The Cairns Group) - ugrupowanie skupiające aktualnie 19 krajów eksportujących produkty rolne, założone w sierpniu 1986 roku, kiedy odbyło się pierwsze spotkanie ministerialne w grupa g-11 czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Grupa G-11 znaczenie w Słownik G .