POZORNY co to jest
Leczenie Zez pozorny u okulisty. Czym jest: równoległego ustawienie gałek ocznych. Zazwyczaj.

Czy przydatne?

Definicja Zez pozorny

Co to jest ZEZ POZORNY: (pseudostrabismus) fałszywe wrażenie istnienia zeza mimo równoległego ustawienie gałek ocznych. Zazwyczaj wywołany zbyt szerokim albo zbyt wąskim rozstawieniem oczu albo szeroką nasadą nosa

Co to jest Zespół V:
Porównanie zez poziomy, gdzie kąt zeza jest bardziej ‘‘rozbieżny do góry” i bardziej zbieżny w trakcie patrzenia do dołu. Przeważnie wiąże się z obustronnym zezem skośnym zez pozorny co to jest.
Definicja Zez Ostry:
Dlaczego się nagle. Może być efektem porażenia któregoś z mięśni zewnątrzgałkowych albo zdekompensowania zeza ukrytego. Przeważnie towarzyszy mu podwójne widzenie. Rokowanie jest zazwyczaj dobrego i pod zez pozorny definicja.
Co znaczy Podwójne Widzenie (Diplopia):
Jak lepiej postrzeganie dwóch obrazów, gdzie każdy obraz pochodzi z innego oka. Występować może zarówno samoistnie jak i po operacji zeza. Bywa bardzo uciążliwa aczkolwiek niektórzy pacjenci są w stanie zez pozorny co znaczy.
Słownik Zez Ku Dołowi:
Kiedy hypotropia) nierównoległe ustawienie gałek ocznych, gdzie jedno oko ‘‘ucieka do dołu’’ zez pozorny słownik.
Znaczenie Zespół Marcusa - Gunna:
Od czego zależy wrodzone opadnięcie powieki górnej, która unosi się mimowolnie w trakcie jedzenia, żucia i ruchach żuchwy zez pozorny znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: