ZESPÓŁ co to jest
Leczenie Zespół STD u okulisty. Czym jest: wrodzone zaburzenie opierające na ograniczeniu (albo.

Czy przydatne?

Definicja Zespół STD

Co to jest ZESPÓŁ STD: (zespół Stillinga-Türka-Duana, zespół retrakcyjny) - wrodzone zaburzenie opierające na ograniczeniu (albo braku) odwodzenia (ruchu oka na zewnątrz). Leczenie operacyjne minimalizuje towarzyszący zez albo wyrównawcze ustawienie głowy lecz nie jest w stanie przywrócić ruchu odwodzenia

Co znaczy Zez Ukryty:
Porównanie heterophoria, strabismus latens) zez okresowy, ujawniający się przy zmęczeniu, zamyśleniu, zasłonięciu jednego oka itp zespół std co znaczy.
Krzyżówka Zez Pozorny:
Dlaczego pseudostrabismus) fałszywe wrażenie istnienia zeza mimo równoległego ustawienie gałek ocznych. Zazwyczaj wywołany zbyt szerokim albo zbyt wąskim rozstawieniem oczu albo szeroką nasadą nosa zespół std krzyżówka.
Co to jest Oczopląs Poziomy:
Jak lepiej nystagmus horisontalis) oczopląs, gdzie niekontrolowane, rytmiczne ruchy oczu odbywają się w płaszczyźnie poziomej zespół std co to jest.
Słownik Wrodzone Zwłóknienie Mięśni Zewnątrzgalkowych:
Kiedy genetycznie zdeterminowane, niepostępujące zwłóknienie mięśni zewnątrzgałkowych. Gałki oczne zazwyczaj ufiksowane są rozbieżnie i ku dołowi z towarzyszącym opadnięciem powiek zespół std słownik.
Czym jest Strabismus Paraliticus:
Od czego zależy zez będący efektem porażenia jednego z nerwów czaszkowych unerwiających któryś z sześciu mięśni zewnątrzgałkowych poruszających okiem. Łączy się zazwyczaj z podwójnym widzeniem i ograniczeniem zespół std czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: