BROWNA ZESPÓŁ co to jest
Leczenie Zespół Browna u okulisty. Czym jest: ograniczeniu ruchu oka w przywiedzeniu ku górze.

Czy przydatne?

Definicja Zespół Browna

Co to jest ZESPÓŁ BROWNA: wrodzone zaburzenie ruchomości gałki ocznej opierające na ograniczeniu ruchu oka w przywiedzeniu ku górze. Niekiedy kwalifikuje się do operacji jednakże obecnie uważane jest, iż może samoistnie zmniejszać się z czasem

Co to jest DVD:
Porównanie odchylenie pionowe) zaburzenie opierające na okresowym powolnym dryfowaniu oka do góry. Regularnie występuje w obu oczach aczkolwiek zazwyczaj asymetrycznie. Regularnie jeden z przedmiotów zeza zespół browna co to jest.
Definicja Konwergencja:
Dlaczego odruch zbieżnego ustawienia oczu spowodowany podświadomie przy patrzeniu z bliska zespół browna definicja.
Co znaczy Choroba Graves-Basedowa:
Jak lepiej dolegliwość autoimmunologiczna objawiająca się jako nadczynność tarczycy. Regularnie występuje wytrzeszcz, zaburzenia ruchomości gałek ocznych, zez i podwójne widzenie zespół browna co znaczy.
Słownik Zespół STD:
Kiedy Türka-Duana, zespół retrakcyjny) - wrodzone zaburzenie opierające na ograniczeniu (albo braku) odwodzenia (ruchu oka na zewnątrz). Leczenie operacyjne minimalizuje towarzyszący zez albo wyrównawcze zespół browna słownik.
Znaczenie Exotropia:
Od czego zależy zez rozbieżny, strabismus divergens) - nierównoległe ustawienie gałek ocznych, w kórym jedno oko ‘’ucieka na zewnątrz’’ zespół browna znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: