STEREOPSJA co to jest
Leczenie Stereopsja u okulisty. Czym jest: trzeci, najwyższy stopień obuocznego widzenia opierający.

Czy przydatne?

Definicja Stereopsja

Co to jest STEREOPSJA: trzeci, najwyższy stopień obuocznego widzenia opierający na umiejętności widzenia przestrzennego, 3D

Co to jest Zez Pionowy:
Porównanie zez, gdzie dotknięte oko ‘’ucieka’’ do góry albo dołu. Najczęstszą powodem jest zez skośny będący efektem niedoczynności mięśnia skośnego górnego i/albo nadczynności mięśnia skośnego dolnego stereopsja co to jest.
Definicja Esotropia:
Dlaczego zez zbieżny, strabismus convergens) - nierównoległe ustawienie gałek ocznych, gdzie jedno oko ‘‘ucieka do nosa’’ stereopsja definicja.
Co znaczy Choroba Graves-Basedowa:
Jak lepiej dolegliwość autoimmunologiczna objawiająca się jako nadczynność tarczycy. Regularnie występuje wytrzeszcz, zaburzenia ruchomości gałek ocznych, zez i podwójne widzenie stereopsja co znaczy.
Słownik DVD:
Kiedy odchylenie pionowe) zaburzenie opierające na okresowym powolnym dryfowaniu oka do góry. Regularnie występuje w obu oczach aczkolwiek zazwyczaj asymetrycznie. Regularnie jeden z przedmiotów zeza stereopsja słownik.
Znaczenie Pryzmaty:
Od czego zależy skonstruowane szkła, które przez zmianę kierunku przechodzenia poprzez nie promieni świetlnych mogą mieć wpływ na ustawienie oczu. Użytkowane zarówno diagnostycznie jak i terapeutycznie. Stosowane w stereopsja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: