PRYZMATY co to jest
Leczenie Pryzmaty u okulisty. Czym jest: przechodzenia poprzez nie promieni świetlnych mogą mieć.

Czy przydatne?

Definicja Pryzmaty

Co to jest PRYZMATY: specjalnie skonstruowane szkła, które przez zmianę kierunku przechodzenia poprzez nie promieni świetlnych mogą mieć wpływ na ustawienie oczu. Użytkowane zarówno diagnostycznie jak i terapeutycznie. Stosowane w leczeniu podwójnego widzenia i dla oceny ryzyka wystąpienia podwójnego widzenia po operacji zeza u dorosłych

Co to jest Wrodzone Zwłóknienie Mięśni Zewnątrzgalkowych:
Porównanie genetycznie zdeterminowane, niepostępujące zwłóknienie mięśni zewnątrzgałkowych. Gałki oczne zazwyczaj ufiksowane są rozbieżnie i ku dołowi z towarzyszącym opadnięciem powiek pryzmaty co to jest.
Definicja Zez Pionowy:
Dlaczego zez, gdzie dotknięte oko ‘’ucieka’’ do góry albo dołu. Najczęstszą powodem jest zez skośny będący efektem niedoczynności mięśnia skośnego górnego i/albo nadczynności mięśnia skośnego dolnego pryzmaty definicja.
Co znaczy Krótkowzroczność:
Jak lepiej genetycznie zdeterminowana wada wzroku wynikająca ze zbyt długiej gałki ocznej. U dzieci zazwyczaj postępuje. Wymaga korekcji okularami albo szkłami kontaktowymi. U dorosłych można ja leczyć dzięki pryzmaty co znaczy.
Słownik Graves Basedow:
Kiedy dolegliwość autoimmunologiczna objawiająca się jako nadczynność tarczycy. Regularnie towarzyszy wytrzeszcz, zaburzenia ruchomości gałek ocznych, zez i podwójne widzenie pryzmaty słownik.
Znaczenie Zespół STD:
Od czego zależy Türka-Duana, zespół retrakcyjny) - wrodzone zaburzenie opierające na ograniczeniu (albo braku) odwodzenia (ruchu oka na zewnątrz). Leczenie operacyjne minimalizuje towarzyszący zez albo wyrównawcze pryzmaty znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: