HYPOTROPIA co to jest
Leczenie Hypotropia u okulisty. Czym jest: zez jawny ku dołowi) - nierównoległe ustawienie gałek.

Czy przydatne?

Definicja Hypotropia

Co to jest HYPOTROPIA: (zez jawny ku dołowi) - nierównoległe ustawienie gałek ocznych, kiedy jedno oko ‘‘ucieka do dołu’’

Co znaczy Zez Rozbieżny Ukryty:
Porównanie exophoria) - zez okresowy, gdzie jedno oko ‘’ucieka na zewnątrz’’ przy zmęczeniu, zamyśleniu, zasłonięciu jednego oka itp hypotropia co znaczy.
Krzyżówka Porażenie Nerwu Trzeciego:
Dlaczego porażenie jednego z nerwów czaszkowych odpowiadającego za unerwienie czterech z sześciu mięśni poruszających gałkę oczną. Może być wrodzone albo kupione. Zazwyczaj oko jest ustawione rozbieżnie i hypotropia krzyżówka.
Co to jest Zez Pionowy:
Jak lepiej zez, gdzie dotknięte oko ‘’ucieka’’ do góry albo dołu. Najczęstszą powodem jest zez skośny będący efektem niedoczynności mięśnia skośnego górnego i/albo nadczynności mięśnia skośnego dolnego hypotropia co to jest.
Słownik Leczenie Zeza:
Kiedy bazuje zazwyczaj na odpowiedniej korekcji okularowej. Niekiedy stosuje się zasłanianie jednego z oczu szczególnym plastrem. W nie wszystkich postaciach zeza wskazane jest przeprowadzenie leczenia hypotropia słownik.
Czym jest Oczopląs Rotacyjny:
Od czego zależy nystagmus rotatorius) oczopląs, gdzie ruchy oczu odbywają się rotacyjnie, wokół osi przednio tylniej gałek ocznych hypotropia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: