HYPOPHORIA co to jest
Leczenie Hypophoria u okulisty. Czym jest: ujawniający się przy zmęczeniu, zamyśleniu, zasłonięciu.

Czy przydatne?

Definicja Hypophoria

Co to jest HYPOPHORIA: (zez schowany ku dołowi) okresowy zez ku dołowi, ujawniający się przy zmęczeniu, zamyśleniu, zasłonięciu jednego oka itp

Co znaczy Porażenie Nerwu Czwartego:
Porównanie porażenie nerwu czaszkowego unerwiającego jeden z mięśni poruszających gałkę oczną – mięsień skośny górny. Z powodu oko ustawione jest wyżej. Stwierdza się nieujemny symptom Bielschowsky’ego i hypophoria co znaczy.
Krzyżówka Myopia:
Dlaczego genetycznie zdeterminowana wada wzroku wynikająca ze zbyt długiej gałki ocznej. U dzieci zazwyczaj postępuje. Wymaga korekcji okularami albo szkłami kontaktowymi. U dorosłych można ja leczyć dzięki hypophoria krzyżówka.
Co to jest Oczopląs Poziomy:
Jak lepiej nystagmus horisontalis) oczopląs, gdzie niekontrolowane, rytmiczne ruchy oczu odbywają się w płaszczyźnie poziomej hypophoria co to jest.
Słownik Stereopsja:
Kiedy trzeci, najwyższy stopień obuocznego widzenia opierający na umiejętności widzenia przestrzennego, 3D hypophoria słownik.
Czym jest Jednoczesna Percepcja:
Od czego zależy najniższy stopień obuocznego widzenia opierający na umiejętności mózgu do postrzegania równocześnie obrazów z obu oczu hypophoria czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: