HETEROPHORIA co to jest
Leczenie Heterophoria u okulisty. Czym jest: zez schowany) zez okresowy, ujawniający się przy.

Czy przydatne?

Definicja Heterophoria

Co to jest HETEROPHORIA: (zez schowany) zez okresowy, ujawniający się przy zmęczeniu, zamyśleniu, zasłonięciu jednego oka itp

Co znaczy Strabismus Divergens:
Porównanie zez rozbieżny, exotropia) - nierównoległe ustawienie gałek ocznych, gdzie jedno oko ‘’ucieka na zewnątrz’’ heterophoria co znaczy.
Krzyżówka Strabismus Paraliticus:
Dlaczego zez będący efektem porażenia jednego z nerwów czaszkowych unerwiających któryś z sześciu mięśni zewnątrzgałkowych poruszających okiem. Łączy się zazwyczaj z podwójnym widzeniem i ograniczeniem heterophoria krzyżówka.
Co to jest DVD:
Jak lepiej odchylenie pionowe) zaburzenie opierające na okresowym powolnym dryfowaniu oka do góry. Regularnie występuje w obu oczach aczkolwiek zazwyczaj asymetrycznie. Regularnie jeden z przedmiotów zeza heterophoria co to jest.
Słownik Porażenie Nerwu Szóstego:
Kiedy odwodzącego) porażenie nerwu czaszkowego unerwiającego miesień prosty boczny. Z powodu stwierdza się zeza zbieżnego i ograniczenie odwodzenia heterophoria słownik.
Czym jest Porażenie Nerwu Trzeciego:
Od czego zależy porażenie jednego z nerwów czaszkowych odpowiadającego za unerwienie czterech z sześciu mięśni poruszających gałkę oczną. Może być wrodzone albo kupione. Zazwyczaj oko jest ustawione rozbieżnie i heterophoria czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: