EXOTROPIA co to jest
Leczenie Exotropia u okulisty. Czym jest: ustawienie gałek ocznych, w kórym jedno oko ‘’ucieka na.

Czy przydatne?

Definicja Exotropia

Co to jest EXOTROPIA: (zez rozbieżny, strabismus divergens) - nierównoległe ustawienie gałek ocznych, w kórym jedno oko ‘’ucieka na zewnątrz’’

Co znaczy Exotropia:
Porównanie zez rozbieżny, strabismus divergens) - nierównoległe ustawienie gałek ocznych, w kórym jedno oko ‘’ucieka na zewnątrz’’ exotropia co znaczy.
Krzyżówka Esotropia:
Dlaczego zez zbieżny, strabismus convergens) - nierównoległe ustawienie gałek ocznych, gdzie jedno oko ‘‘ucieka do nosa’’ exotropia krzyżówka.
Co to jest Astygmatyzm:
Jak lepiej zdeterminowana, wrodzona wada wzroku, charakteryzująca się różnym promieniem krzywizny w różnych przekrojach gałki ocznej. Nie wymienia się pośrodku życia, wymaga korekcji tak zwany szkłami exotropia co to jest.
Słownik Krótkowzroczność:
Kiedy genetycznie zdeterminowana wada wzroku wynikająca ze zbyt długiej gałki ocznej. U dzieci zazwyczaj postępuje. Wymaga korekcji okularami albo szkłami kontaktowymi. U dorosłych można ja leczyć dzięki exotropia słownik.
Czym jest Graves Basedow:
Od czego zależy dolegliwość autoimmunologiczna objawiająca się jako nadczynność tarczycy. Regularnie towarzyszy wytrzeszcz, zaburzenia ruchomości gałek ocznych, zez i podwójne widzenie exotropia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: