TREMOR co to jest
Definicja tremor znaczy: uzależnionych w przebiegu zespołu abstynencyjnego. Oprac: dr nauk.

Czy przydatne?

Co to znaczy tremor

Co to jest TREMOR Tremor (drżenie alkoholowe) drżenie rąk, a regularnie całego ciała, występujące u osób uzależnionych w przebiegu zespołu abstynencyjnego.
Oprac: dr nauk medycznych Bohdan T. Woronowicz
Patrz także: Centrum Konsultacyjne AKMED
Tolerancja Krzyżowa:
iż osoby którym zalecono okresowe przyjmowanie środków uspokajających, nasennych albo przeciwbólowych nie osiągają oczekiwanego efektu pomimo przyjęcia określonej poprzez lekarza dawki. Dotyczy to tremor co to jest.
Techniki Projekcyjne:
psychologicznych metod diagnostycznych, opierających na rzutowaniu poprzez badanego treści psychicznych na określone zadanie w wypadku badania. Typowym odpowiednikiem sposoby projekcyjnej jest Test tremor definicja.
Trening Umiejętności Społecznych:
okiem wyszkolonej osoby (trenera, czasem psychoterapeuty) ćwiczenia grupowe, mające u uczestników podnieść poziom zdolności radzenia sobie z wieloma sytuacjami społecznymi. Trening taki bazuje zwykle tremor co znaczy.
Terapia Awersyjna:
spowodować uczucie wstrętu do określonej substancji, sytuacji czy zachowania, użytkowana czasem np. w leczeniu uzależnień. Bazuje na skojarzeniu określonego zachowania z jego negatywnymi tremor słownik.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tremor znaczenie w Słownik T .