PARASYMPATYCZNY co to jest
Definicja parasympatyczny (przywspółczulny) układ nerwowy znaczy: zmian, których celem jest powrót.

Czy przydatne?

Co to znaczy parasympatyczny (przywspółczulny) układ nerwowy

Co to jest PARASYMPATYCZNY (PRZYWSPÓŁCZULNY) UKŁAD NERWOWY Część autonomicznego układu nerwowego, odpowiedzialna za wprowadzanie w narządach wewnętrznych zmian, których celem jest powrót do równowagi, wyhamowanie mobilizacji. Działa przeciwstawnie do sympatycznego (współczulnego) układu nerwowego.
Przyg.: Wojciech Imielski
Co znaczy Psychopatologia:
Porównanie zaburzeniach psychicznych i emocjonalnych. Psychopatologia jest dyscypliną z pogranicza w pierwszej kolejności psychiatrii i psychologii, jednak na jej gruncie spotykają się jeszcze inne edukacji (np parasympatyczny (przywspółczulny) układ nerwowy co znaczy.
Krzyżówka Poligraf:
Dlaczego pozwalające na jednoczesną obserwację i pomiar kilku fundamentalnych funkcji fizjologicznych (tętna, oddechu, ciśnienia krwi i tak dalej), używane w badaniach naukowych i analizie zeznań świadków parasympatyczny (przywspółczulny) układ nerwowy krzyżówka.
Co to jest Politoksykomania:
Jak lepiej Jednoczesne nadużywanie i/albo uzależnienie od wielu substancji psychoaktywnych (np. alkoholu, narkotyków i leków). Przyg.: Wojciech Imielski parasympatyczny (przywspółczulny) układ nerwowy co to jest.
Słownik Psychologia Społeczna:
Kiedy młoda galąź psychologii, która wyodrębniła się dopiero pod koniec lat trzydziestych XX w. wspólnie z postępem metod eksperymentalnych Kurta Levina i jego uczniów. Psychologia socjalna zajmuję się parasympatyczny (przywspółczulny) układ nerwowy słownik.
Czym jest Psychozy Alkoholowe:
Od czego zależy występujące w przebiegu uzależnienia od alkoholu (alkoholizmu). Do psychoz alkoholowych zaliczamy majaczenie alkoholowe (delirium tremens), ostrą i przwlekłą halucynozę alkoholową, paranoję parasympatyczny (przywspółczulny) układ nerwowy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest parasympatyczny znaczenie w Słownik P .