ODWYKOWE LECZENIE co to jest
Definicja leczenie odwykowe znaczy: zmierzających do uzyskania poprzez pacjenta wiedzy o własnym.

Czy przydatne?

Co to znaczy leczenie odwykowe

Co to jest LECZENIE ODWYKOWE Ogół specjalistycznych zabiegów medycznych i psychoterapeutycznych w leczeniu uzależnień, zmierzających do uzyskania poprzez pacjenta wiedzy o własnym uzależnieniu i jego mechanizmach, świadomości ryzyka nawrotu zaburzeń i zdolności radzenia sobie z wynikającymi z nałogu negatywnymi zjawiskami.
Leczenie odwykowa zmierza do uzyskania stanu trwałej trzeźwości, zminimalizowania skutków nałogu i ryzyka powrotu do czynnego uzależnienia. Pożądanym efektem jest także poprawa funkcjonowania osoby uzależnionej we wszelkich dziedzinach życia.
Patrz również: wymóg leczenia odwykowego
Przyg.: Wojciech Imielski
Co znaczy Leki Psychiatryczne:
Porównanie dobrego lekarza może być dobrodziejstwem przywracającym zdrowie albo ratującym życie. Natomiast leki nadużywane albo pobierane bez wskazań lekarskich nie tylko nie pomagają, lecz także stanowią leczenie odwykowe co znaczy.
Krzyżówka LSD:
Dlaczego kwas, acid, kryształki. Związek chemiczny przypadkowo odkryty w 1938 r. w Szwajcarii poprzez Alfreda Hoffmana, w trakcie badań nad sporyszem i jego zastosowaniem w medycynie. LSD jest pozyskiwane leczenie odwykowe krzyżówka.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest leczenie odwykowe znaczenie w Słownik L .