HIPOCHONDRIA co to jest
Definicja hipochondria znaczy: wynajdywania chorób i rozmaitych zaburzeń. Powodowana zwykle chęcią.

Czy przydatne?

Co to znaczy hipochondria

Co to jest HIPOCHONDRIA Skłonność do chorobliwego koncentrowania się na własnym ciele i stanie własnego zdrowia, do wynajdywania chorób i rozmaitych zaburzeń. Powodowana zwykle chęcią (świadomego albo nie) zwrócenia na siebie uwagi otoczenia, wejścia w rolę chorego dla uzyskania uprzywilejowanej pozycji i tak dalej Obecna jako symptom w wielu zaburzeniach psychicznych i emocjonalnych, typowo w nerwicy hipochondrycznej.
Przyg.: Wojciech Imielski
Co znaczy Halucynacje:
Porównanie Patrz: omamy hipochondria co znaczy.
Krzyżówka Heroina:
Dlaczego hera, kompot, wyrób, brown, brown sugar. Jest wytworem półsyntetycznym, wprowadzonym po koniec XIX w. jako mocny środek przeciwbólowy, przeciwkaszlowy i przeciwastmatyczny. Heroinę otrzymuje się w hipochondria krzyżówka.
Co to jest Halucynoza:
Jak lepiej psychiczna, gdzie symptomem fundamentalnym są halucynacje i towarzyszące im urojenia (urojenia bywają próbą interpretacji przeżywanych omamów). Czasami halucynozę ustala się mianem parafrenii. Patrz hipochondria co to jest.
Słownik Halucynogeny:
Kiedy psychoaktywnych (uzależniających), wywołujących halucynacje (na przykład LSD, meskalina, psylocybina). Do przeważnie przyjmowanych w Polsce substancji halucynogennych należą grzyby z ekipy Psilocybe hipochondria słownik.
Czym jest Hazard:
Od czego zależy kostka, gra w kości; ryzyko, ryzykowne przedsięwzięcie, narażanie się na niebezpieczeństwo; gra w karty i w inne gry, gdzie znaczącą albo decydującą rolę odgrywa sytuacja. Spotykamy ludzi hipochondria czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest hipochondria znaczenie w Słownik H .