ANTICOL co to jest
Definicja anticol znaczy: Patrz: disulfiram. Co oznacza Anticol słownik.

Czy przydatne?

Co to znaczy anticol

Co to jest ANTICOL Patrz: disulfiram
Co znaczy Antyspołeczność:
Porównanie aspołecznych i dodatkowo tendencji do występowania przeciwko społeczeństwu, skłonność do czynnych zachowań uderzających w wartości socjalne, np. do zachowań agresywnych, przestępczych anticol co znaczy.
Krzyżówka Ambiwalencja:
Dlaczego uczuć, przeżywanie dwojakich, sprzecznych, regularnie przeciwstawnych emocji, nawet w relacji do tego samego obiektu - symptom mechanizmów rozszczepiennych, aktualny w psychozach, typowo w anticol krzyżówka.
Co to jest Anoreksja:
Jak lepiej Międzynarodową Statystyczną Klasyfikacją Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD - 10), anoreksję (jadłowstręt psychiczny) diagnozuje się, gdy występują wszystkie cztery wymienione niżej symptomy (u anticol co to jest.
Słownik Autonomiczny (Wegetatywny) Układ Nerwowy (AUN):
Kiedy nerwowego odpowiedzialna za kontrolę czynności fizjologicznych, koniecznych dla podtrzymywania życia biologicznego. AUN odpowiada za funkcje przebiegające bez naszej kontroli i poza naszą anticol słownik.
Czym jest Abstynencja:
Od czego zależy wyrzeczenie się (z łaciny abstinentia - wstrzemięźliwość, powściągliwość; powstrzymywanie się od czegoś) na przykład alkoholu, tytoniu i tak dalej Do przeważnie spotykanych motywów abstynencji należą anticol czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest anticol znaczenie w Słownik A .