ALEKSYTYMIA co to jest
Definicja aleksytymia znaczy: Odczuwane emocje są słabo zróżnicowane, ich aspekt somatyczny jest.

Czy przydatne?

Co to znaczy aleksytymia

Co to jest ALEKSYTYMIA Niezdolność do odczuwania, uświadamiania sobie, rozumienia i zwerbalizowania własnych emocji. Odczuwane emocje są słabo zróżnicowane, ich aspekt somatyczny jest blokowany, regularnie towarzyszy im sztywna postawa ciała i twarz pozbawiona wyrazu. Niekiedy występuje również niezdolność do odczuwania przyjemności
Co znaczy Al-Anon:
Porównanie Rodzinne Al-Anon poświęcone są dla tych wszystkich, którzy czują emocjonalny związek z osobami uzależnionymi od alkoholu (żony, mężowie, rodzice, konkubiny, przyjaciele i tym podobne) i cierpią przez aleksytymia co znaczy.
Krzyżówka Antyspołeczność:
Dlaczego aspołecznych i dodatkowo tendencji do występowania przeciwko społeczeństwu, skłonność do czynnych zachowań uderzających w wartości socjalne, np. do zachowań agresywnych, przestępczych aleksytymia krzyżówka.
Co to jest Anticol:
Jak lepiej Patrz: disulfiram aleksytymia co to jest.
Słownik Asertywność:
Kiedy stanowczego i odważnego wyrażania własnego zdania, określania własnych granic interpersonalnych, pozytywnego dbania o swoje dobro i interesy, przy jednoczesnym poszanowaniu dla interpersonalnych aleksytymia słownik.
Czym jest Alkoholizm:
Od czego zależy Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD - 10), opracowanej poprzez Światową Organizację Zdrowia, o uzależnieniu od alkoholu można mówić wówczas, kiedy stwierdzono występowanie aleksytymia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest aleksytymia znaczenie w Słownik A .