co to jest
Definicja AA znaczy: Patrz: Anonimowi Alkoholicy. Co oznacza Aa słownik.

Czy przydatne?

Co to znaczy AA

Co to jest AA Patrz: Anonimowi Alkoholicy
Amfetamina:
amfa, speed, power. Po raz pierwszy poddana syntezie w 1887r. Od 1930 r. była użytkowana jako lek - w leczeniu otyłości, czasem depresji, astmy, migreny. W okresie II Wojny Światowej była podawana aa co to jest.
Anonimowi Alkoholicy (AA):
samoorganizowania się alkoholików należałoby doszukiwać się w połowie wieku XIX, kiedy to w Stanach Zjednoczonych , w mieście Baltimore powstało Stowarzyszenie im. Jerzego Waszyngtona (Washingtonian aa definicja.
Antyspołeczność:
aspołecznych i dodatkowo tendencji do występowania przeciwko społeczeństwu, skłonność do czynnych zachowań uderzających w wartości socjalne, np. do zachowań agresywnych, przestępczych aa co znaczy.
Alkoholizm:
Statystycznej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych (ICD - 10), opracowanej poprzez Światową Organizację Zdrowia, o uzależnieniu od alkoholu można mówić wówczas, kiedy stwierdzono występowanie aa słownik.
Autyzm:
psychopatologiczny opierający na odsuwaniu się od otoczenia, nie nawiązywaniu kontaktu z otoczeniem, budowaniu własnego, hermetycznego, wewnętrznego świata własnych, czasem dziwacznych przeżyć aa znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest AA znaczenie w Słownik A .