WHITE co to jest
Czym jest Bio- white? Wyjaśnienie: grubolistnej i tarcznicy bajkalskiej. Jego synergiczne działanie.

Czy przydatne?

Bio- white definicja

Co to jest BIO- WHITE: Kompleks ekstraktów roślinnych z morwy, winogron, bergenii grubolistnej i tarcznicy bajkalskiej. Jego synergiczne działanie bazuje na hamowaniu nadmiernej syntezy melaniny i stanowi naturalny czynnik wybielający plamy i przebarwienia skóry

Balsam Do Ciała:
emulsja łatwo się rozsmarowująca, wchłaniająca i nie pozostawiająca tłustej warstwy na powierzchni skóry. Ma przeciwdziałać wiotczeniu i stanom zapalnym podskórnej tkanki łącznej bio- white co to jest.
Borowina:
Torf leczniczy, nazwa staropolska wywodząca się stąd, iż borowiny wydobywano w borach. Dzisiaj używana w leczeniu uzdrowiskowym bio- white definicja.
Body-Wrapping:
Bazuje na specjalnej technice wiązania kompresów. Ciało owija się płótnem nasyconym środkami odtruwającymi. Zabieg ma działanie relaksujące, oczyszczające, wysmuklające i ujędrniające bio- white co znaczy.
Botulina:
typu A odmiennie zwana jadem kiełbasianym. Preparat wstrzykiwany bezpośrednio do mięśni twarzy skutkuje porażenie ostrzykniętego mięśnia i tymczasowe wygładzenie zmarszczek mimicznych. Botulinę bio- white słownik.
Boto- Peptyd:
Naturalny składnik, który kontroluje mikroskurcze skóry, łagodzi podrażnienia, odpręża, odmładza i relaksuje skórę bio- white znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest Bio- white znaczenie w Słownik B .