WZIĄĆ KIMŚ ROZBRAT co to jest
Definicja WZIĄĆ Z (KIMŚ, CZYMŚ) ROZBRAT. Słownik porzucić kogoś, coś, rozstać się z kimś, czymś.

Czy przydatne?

Definicja wziąć z (kimś, czymś) rozbrat

Co to jest WZIĄĆ Z (KIMŚ, CZYMŚ) ROZBRAT: porzucić kogoś, coś, rozstać się z kimś, czymś: Leszek był wieloletnim członkiem PZPR, jednak po wydarzeniach radomskich w 1976 roku postanowił wziąć rozbrat z partią

Co znaczy W Sile Wieku:
Porównanie o człowieku dojrzałym, lecz jeszcze niestarym: Wojtek był mężczyzną w sile wieku i na tyle atrakcyjnym, aby nie martwić się o towarzystwo kobiet wziąć z (kimś, czymś) rozbrat co znaczy.
Krzyżówka Wolne Żarty:
Dlaczego wyrażenie oznaczające, iż nie traktuje się poważnie tego, co ktoś mówi: Polska w finałach piłkarskich mistrzostw świata? Wolne żarty! Myślę, iż jeszcze długo przyjdzie nam poczekać na ten okres wziąć z (kimś, czymś) rozbrat krzyżówka.
Co to jest Wodzić (Kogoś) Za Nos:
Jak lepiej sprytnie kimś kierować, rządzić, narzucać komuś własną wolę: Stefanowi wydaje się, iż to on trzęsie całym domem, naprawdę jednak Marysia wodzi go za nos i robi z nim, co chce wziąć z (kimś, czymś) rozbrat co to jest.
Słownik Wybić (Coś) (Komuś) Z Głowy:
Kiedy wyperswadować coś komuś, skłonić do rezygnacji z czegoś: Rodzice wszelkimi metodami starali się wybić Zosi z głowy małżeństwo z Jakubem, lecz bezskutecznie. Dziewczyna była w nim bez pamięci zakochana wziąć z (kimś, czymś) rozbrat słownik.
Czym jest W (Czyjejś) Głowie Zapala Się Ostrzegawcze Świateł:
Od czego zależy czujny, przeczuwa zbliżające się niebezpieczeństwo: Gdy zobaczyłem stojącą na poboczu toyotę, a w okolicy niej piękną długonogą dziewczynę, machającą do mnie błagalnie, w pierwszej chwili chciałem wziąć z (kimś, czymś) rozbrat czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest wziąć z (kimś, czymś) rozbrat znaczenie w Znaczenie zwrotu W .