WZIĄĆ KIMŚ ROZBRAT co to jest
Definicja WZIĄĆ Z (KIMŚ, CZYMŚ) ROZBRAT. Słownik porzucić kogoś, coś, rozstać się z kimś, czymś.

Czy przydatne?

Definicja wziąć z (kimś, czymś) rozbrat

Co to jest WZIĄĆ Z (KIMŚ, CZYMŚ) ROZBRAT: porzucić kogoś, coś, rozstać się z kimś, czymś: Leszek był wieloletnim członkiem PZPR, jednak po wydarzeniach radomskich w 1976 roku postanowił wziąć rozbrat z partią

Walić Drzwiami I Oknami:
iść tłumnie, w ścisku, w ogromnej liczbie: Na nowy video Stevena Spielberga tłumy waliły drzwiami i oknami wziąć z (kimś, czymś) rozbrat co to jest.
W Ogonie:
tyłu, na dalekiej pozycji: Miłą niespodziankę na dzisiejszym etapie Tour de France sprawił Cezary Zamana. Polak, jadący cały czas w ogonie wyścigu, na kilka kilometrów przed metą uciekł rywalom i wziąć z (kimś, czymś) rozbrat definicja.
Wkładać (W Coś) Całą Duszę [Całe Serce]:
angażować, robić coś możliwie jak najlepiej: Kiedy słucha się koncertu fortepianowego b moll Czajkowskiego, ma się głębokie przekonanie, iż twórca włożył całe serce w skomponowanie tego utworu wziąć z (kimś, czymś) rozbrat co znaczy.
Wyglądać Jak Zmokła Kura:
być przemoczonym, wyglądać marnie: Wchodź prędko i przebierz się, ponieważ wyglądasz jak zmokła kura wziąć z (kimś, czymś) rozbrat słownik.
Wiać [Zwiewać, Uciekać, Zmykać] Aż Się Kurzy (Pot.:
błyskawicznie: Po zmroku gromada wyrostków zakradła się do ogrodu przy plebani, aby ogołocić tamtejsze drzewa z owoców. Kiedy jednak stanęli oko w oko z krwiożerczym pitbullem, wzięli nogi za pas i wziąć z (kimś, czymś) rozbrat znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest wziąć z (kimś, czymś) rozbrat znaczenie w Znaczenie zwrotu W .