BILET WILCZY co to jest
Definicja WILCZY BILET. Słownik niekorzystna recenzja (czasem w formie dokumentu) wydawana osobie.

Czy przydatne?

Definicja wilczy bilet

Co to jest WILCZY BILET: niekorzystna recenzja (czasem w formie dokumentu) wydawana osobie wyrzuconej skądś (raczej ze szkoły albo z uczelni), uniemożliwiająca przyjęcie jej do innej tego typu placówki: Wszyscy uczestnicy strajku studenckiego otrzymali od władz uczelni wilczy bilet i co najmniej na jakiś czas będą musieli zapomnieć o studiach

Co znaczy Wychodzić (Komuś, Czemuś) Na Zdrowie:
Porównanie właściwym dla kogoś, czegoś, wywierać pozytywny wpływ: Decyzja o zmianie zawodu nie była łatwa, lecz nareszcie wyszła jej na zdrowie. Jako przedstawiciel handlowy dużej spółki ma dużą samodzielność wilczy bilet co znaczy.
Krzyżówka Wbić Klin [Klina] Między (Kogoś) A (Kogoś) (Pot.):
Dlaczego skłócić kogoś z kimś: Rozgłaszając na prawo i lewo różne plotki, wbił klin pomiędzy kombatantów wilczy bilet krzyżówka.
Co to jest Wpadać Jak Po Ogień:
Jak lepiej przybywać gdzieś na bardzo krótko, w pośpiechu: Dlaczego zawsze wpadasz do nas jak po ogień? Czy twój zazdrosny mąż rozlicza cię z każdej minuty spędzonej poza domem wilczy bilet co to jest.
Słownik Wybić (Coś) (Komuś) Z Głowy:
Kiedy wyperswadować coś komuś, skłonić do rezygnacji z czegoś: Rodzice wszelkimi metodami starali się wybić Zosi z głowy małżeństwo z Jakubem, lecz bezskutecznie. Dziewczyna była w nim bez pamięci zakochana wilczy bilet słownik.
Czym jest W Głębi Serca:
Od czego zależy nie okazując swych uczuć: Od tamtej rozmowy w altanie Dionizy zachowywał się powściągliwie w relacji do Justyny, ale w głębi serca nadal czuł do niej gorący afekt wilczy bilet czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest wilczy bilet znaczenie w Znaczenie zwrotu W .