CZOŁA POCIE co to jest
Definicja W POCIE CZOŁA. Słownik z ogromnym trudem, wysiłkiem, bardzo ciężko: Bronek stał jak.

Czy przydatne?

Definicja w pocie czoła

Co to jest W POCIE CZOŁA: z ogromnym trudem, wysiłkiem, bardzo ciężko: Bronek stał jak skamieniały i z przerażeniem patrzył, jak płomienie pochłaniają to wszystko, na co pracował w pocie czoła poprzez całe życie

Walić Drzwiami I Oknami:
iść tłumnie, w ścisku, w ogromnej liczbie: Na nowy video Stevena Spielberga tłumy waliły drzwiami i oknami w pocie czoła co to jest.
Wyjeżdżać [Wyskakiwać I In.] Z Gębą [Pyskiem, Buzi:
ordynarnie wymyślać komuś, wrzeszczeć na kogoś: Nie wyjeżdżaj na mnie z buzią, ponieważ nie masz racji. To nie ja zawaliłem sprawę, tylko Maciek w pocie czoła definicja.
Wyważać Otwarte Drzwi:
robić niepotrzebnie coś, co już zostało zrobione, udowadniać rzecz oczywistą albo przedtem dowiedzioną: Badania docenta Marczyńskiego nie wnoszą nic nowego. Wyważają otwarte drzwi w pocie czoła co znaczy.
Wycierać Sobie (Kimś, Czymś) Gębę [Buzię, Twarz]:
mówić o kimś, czymś bez szacunku, niepochlebnie, obmawiać kogoś: Nie pozwolę, żebyś wycierał sobie gębę naszym ojcem. Obaj wiemy, jaki był, lecz tata to tata i już w pocie czoła słownik.
Wrze [Huczy] (Gdzieś) Jak W Ulu:
gdzieś jest bardzo głośno, gdzieś panuje ciągły gwar i zgiełk: Nie lubię chodzić do tego pubu. W szczególności wieczorem wrze w nim jak w ulu i nie można spokojnie porozmawiać przy piwie w pocie czoła znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest w pocie czoła znaczenie w Znaczenie zwrotu W .