UCZEPIĆ JAKIEJŚ MYŚLI co to jest
Definicja UCZEPIĆ SIĘ (JAKIEJŚ) MYŚLI. Słownik nie móc przestać o czymś myśleć, nastawić się na coś.

Czy przydatne?

Definicja uczepić się (jakiejś) myśli

Co to jest UCZEPIĆ SIĘ (JAKIEJŚ) MYŚLI: nie móc przestać o czymś myśleć, nastawić się na coś: Znajomi obiecali Wieśkowi załatwić pracę w Holandii. Uczepił się tej myśli jak ostatniej deski ratunku

Co znaczy Urabiać Sobie Ręce Po Łokcie:
Porównanie harować, ciężko pracować, zapracowywać się: Ja tu urabiam sobie ręce po łokcie, żebyś miał godziwą przyszłość, a ty chcesz rzucić szkołę uczepić się (jakiejś) myśli co znaczy.
Krzyżówka Uciekać (Komuś) Sprzed Nosa:
Dlaczego o pojazdach: odjechać w ostatnim momencie, zanim ktoś zdążył wsiąść: Wpadł na stację minutę przed ósmą, lecz pociąg i tak uciekł mu sprzed nosa uczepić się (jakiejś) myśli krzyżówka.
Co to jest Uspokoić Sumienie:
Jak lepiej łagodzić poczucie winy, przestać mieć wyrzuty sumienia: Próbował uspokoić sumienie, tłumacząc sobie, iż to przecież nie jego wina, iż syn wpadł w złe towarzystwo uczepić się (jakiejś) myśli co to jest.
Słownik Upiec Dwie Pieczenie Przy [Na] Jednym Ogniu:
Kiedy załatwić dwie kwestie równocześnie: Anna pojechała do Warszawy służbowo, a przy okazji obejrzała wystawę prac impresjonistów. W ten sposób upiekła dwie pieczenie przy jednym ogniu uczepić się (jakiejś) myśli słownik.
Czym jest Uszy (Komuś) Więdną (Pot.):
Od czego zależy wyrażenie oburzenia w wypadku, gdy ktoś używa ordynarnych, wulgarnych słów: Myślał, iż mu uszy zwiędną, gdy usłyszał, jakiego języka używała ta sympatyczna skądinąd grupka młodzieży uczepić się (jakiejś) myśli czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest uczepić się (jakiejś) myśli znaczenie w Znaczenie zwrotu U .