UCZEPIĆ JAKIEJŚ MYŚLI co to jest
Definicja UCZEPIĆ SIĘ (JAKIEJŚ) MYŚLI. Słownik nie móc przestać o czymś myśleć, nastawić się na coś.

Czy przydatne?

Definicja uczepić się (jakiejś) myśli

Co to jest UCZEPIĆ SIĘ (JAKIEJŚ) MYŚLI: nie móc przestać o czymś myśleć, nastawić się na coś: Znajomi obiecali Wieśkowi załatwić pracę w Holandii. Uczepił się tej myśli jak ostatniej deski ratunku

(Coś) Uderza (Komuś) Do Głowy:
zbyt pewny siebie, zbyt zarozumiały z jakiegoś powodu: Ostatnie sukcesy nawy raźniej uderzyły mu do głowy - już nie da się z nim na ogół rozmawiać. 2. o alkoholu: powodować zamroczenie, bycie na uczepić się (jakiejś) myśli co to jest.
Ucinać (Sobie) Pogawędkę:
pogadać z kimś, sympatycznie porozmawiać: Sąsiedzka sympatia była obopólna: przy każdej okazji ucinali sobie pogawędkę przy płocie uczepić się (jakiejś) myśli definicja.
Utknąć [Znaleźć Się, Stanąć] W Martwym Punkcie:
nie móc doprowadzić czegoś do końca, nie móc sfinalizować kwestie: Na skutek takiego drobiazgu kwestia utknęła w martwym punkcie uczepić się (jakiejś) myśli co znaczy.
U Licha [Diabła, Czorta]:
wyrażenie oznaczające irytację: Co, u licha! To moja recenzja w ogóle się nie liczy uczepić się (jakiejś) myśli słownik.
Urodzić Się W Czepku:
mieć szczęście w życiu: Mówiono o nim, iż jest w czepku urodzony. Wszystko mu się udawało uczepić się (jakiejś) myśli znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest uczepić się (jakiejś) myśli znaczenie w Znaczenie zwrotu U .