SPOD CIEMNEJ GWIAZDY co to jest
Definicja TYP SPOD CIEMNEJ GWIAZDY. Słownik człowiek niegodziwy, podły, łotr, przestępca: Ten.

Czy przydatne?

Definicja typ spod ciemnej gwiazdy

Co to jest TYP SPOD CIEMNEJ GWIAZDY: człowiek niegodziwy, podły, łotr, przestępca: Ten narzeczony Wandy to jakiś typ spod ciemnej gwiazdy: nigdy nie pracował, nic nie wspomina o swojej rodzinie, a i kumpli ma podejrzanych - złodziejaszków i chuliganów

Tchnąć W (Coś, Kogoś) Życie:
ożywić coś, kogoś, uaktualnić: Małgosia swą młodością i żywiołowym zachowaniem tchnęła nowe życie w to skostniałe, zamknięte towarzystwo typ spod ciemnej gwiazdy co to jest.
Trzymać (Czyjąś) Stronę:
zgadzać się z kimś, podzielać jego zdanie, poglądy, popierać kogoś: Chcę, żebyś wiedział, iż w tym sporze trzymam twoją stronę typ spod ciemnej gwiazdy definicja.
Trzymać (Kogoś) Za Mordę [Pysk I In.]:
wymuszać czyjeś posłuszeństwo, stosując rygor: Kibiców rozrabiających na stadionach należy zwyczajnie trzymać za mordę, nie ma innego metody typ spod ciemnej gwiazdy co znaczy.
Trącić Myszką:
być przestarzałym, nie z tej epoki, staroświeckim: Jego maniery, te głębokie ukłony przy całowaniu w rękę, już trącą myszką typ spod ciemnej gwiazdy słownik.
Tonąć W Długach:
być bardzo zadłużonym, zapożyczonym: Zakład tonął w długach, pensje dla załogi wypłacano nieregularnie, lecz na szczególne nagrody dla zarządu kapitał się znalazły typ spod ciemnej gwiazdy znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest typ spod ciemnej gwiazdy znaczenie w Znaczenie zwrotu T .