TYLE NAPŁAKAŁ co to jest
Definicja TYLE, CO KOT NAPŁAKAŁ. Słownik bardzo niewiele, mało: - Podobno byłeś wczoraj na jagodach.

Czy przydatne?

Definicja tyle, co kot napłakał

Co to jest TYLE, CO KOT NAPŁAKAŁ: bardzo niewiele, mało: - Podobno byłeś wczoraj na jagodach? I co, wiele nazbierałeś? - Tyle, co kot napłakał

Co to jest Tyle, Co Brudu Za Paznokciem:
Porównanie minimalnie, prawie nic: Michał Jankowski miał tyle pieniędzy, co brudu za paznokciem tyle, co kot napłakał co to jest.
Definicja Trzymać [Mieć] Asa W Rękawie:
Dlaczego można użyć w odpowiednim momencie, aby przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę: Wydawało się, iż jego kwestia jest przegrana, a on w czasie gdy trzymał asa w rękawie i w odpowiednim momencie tyle, co kot napłakał definicja.
Co znaczy Trafić Z Deszczu Pod Rynnę:
Jak lepiej gorzej, znaleźć się w gorszej sytuacji niż poprzednio: Zdaje się, iż Anka trafiła z deszczu pod rynnę. Odeszła z poprzedniej pracy, ponieważ szef był niezrównoważony, lecz ten nowy to prawdziwy tyle, co kot napłakał co znaczy.
Słownik Trzymać Nerwy Na Wodzy:
Kiedy starać się nie denerwować, nie okazywać emocji: Dyskusja na zebraniu związkowym była bardzo burzliwa, przewodniczący musiał trzymać nerwy na wodzy, aby zapanować nad sytuacją tyle, co kot napłakał słownik.
Znaczenie Tchórz (Kogoś) Obleciał:
Od czego zależy ktoś, stchórzył, wystraszył się: Gdy zobaczył pięciu drabów wyłaniających się z ciemności, tchórz go obleciał. Zawrócił i rozpoczął uciekać tyle, co kot napłakał znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tyle, co kot napłakał znaczenie w Znaczenie zwrotu T .