TYLE BRUDU PAZNOKCIEM co to jest
Definicja TYLE, CO BRUDU ZA PAZNOKCIEM. Słownik minimalnie, prawie nic: Michał Jankowski miał tyle.

Czy przydatne?

Definicja tyle, co brudu za paznokciem

Co to jest TYLE, CO BRUDU ZA PAZNOKCIEM: minimalnie, prawie nic: Michał Jankowski miał tyle pieniędzy, co brudu za paznokciem

Co znaczy Tuż Pod Nosem:
Porównanie bardzo blisko, w bezpośrednim otoczeniu: Ich osiedle to oaza zieleni i tuż pod nosem mają jeszcze wielki park tyle, co brudu za paznokciem co znaczy.
Krzyżówka Tyle, Co Kot Napłakał:
Dlaczego bardzo niewiele, mało: - Podobno byłeś wczoraj na jagodach? I co, wiele nazbierałeś? - Tyle, co kot napłakał tyle, co brudu za paznokciem krzyżówka.
Co to jest Taryfa Ulgowa:
Jak lepiej traktowanie kogoś albo delikatna ocena czegoś: Już pierwszego dnia kierowniczka uprzedziła Marię, tak aby nie liczyła na taryfę ulgową na skutek dojazdu do pracy, ponieważ szef nie toleruje spóźnień tyle, co brudu za paznokciem co to jest.
Słownik Trzymać (Kogoś) Na Dystans:
Kiedy traktować kogoś chłodno, nie pozwalać na poufałość: Janka była inna niż jej koleżanki. Trzymała chłopaków na dystans, nie chodziła na dyskoteki, wolała spacery z psem i czytanie książek tyle, co brudu za paznokciem słownik.
Czym jest Tracić Grunt Pod Nogami:
Od czego zależy tracić pewność siebie, dotychczasowy pkt. oparcia, pozycję, stanowisko: Matka kierowała całym jego życiem. Gdy zmarła, utracił grunt pod nogami tyle, co brudu za paznokciem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest tyle, co brudu za paznokciem znaczenie w Znaczenie zwrotu T .