TWARDY ORZECH ZGRYZIENIA co to jest
Definicja TWARDY ORZECH DO ZGRYZIENIA. Słownik problem albo kwestia, które trudno rozwiązać.

Czy przydatne?

Definicja twardy orzech do zgryzienia

Co to jest TWARDY ORZECH DO ZGRYZIENIA: problem albo kwestia, które trudno rozwiązać: Staszyński miał twardy orzech do zgryzienia z młodszym synem, który rzucił szkołę miesiąc przed maturą

Co znaczy Trzymać Się Maminej Spódnicy:
Porównanie być niesamodzielnym, uzależnionym od matki, być maminsynkiem: Józek miał trzydziestkę na karku, a nadal trzymał się maminej spódnicy twardy orzech do zgryzienia co znaczy.
Krzyżówka Tłusty Czwartek:
Dlaczego ostatni czwartek karnawału: Noc przed tłustym czwartkiem jest dla cukierników najpracowitszą w roku: muszą przygotować tony pączków twardy orzech do zgryzienia krzyżówka.
Co to jest To (Całkiem) Inna Para Kaloszy:
Jak lepiej to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego: Lubię cię, lecz poręczenie tak dużej stawki pożyczki to zupełnie inna para kaloszy twardy orzech do zgryzienia co to jest.
Słownik Trzymać Gębę [Buzię] Na Kłódkę (Pot.):
Kiedy przestać mówić, być cicho, nie ujawniać czegoś: Trzymaj gębę na kłódkę i nie mów nikomu, co tutaj widziałeś twardy orzech do zgryzienia słownik.
Czym jest Trzymać (Kogoś) Za Słowo:
Od czego zależy liczyć na dotrzymanie, spełnienie obietnicy: Obiecałeś, iż w tym roku pojedziemy do Hiszpanii. Czyli trzymam cię za wyraz twardy orzech do zgryzienia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest twardy orzech do zgryzienia znaczenie w Znaczenie zwrotu T .