TRZYMAĆ [ZACHOWAĆ] DOBRĄ LINIĘ co to jest
Definicja TRZYMAĆ [ZACHOWAĆ] (DOBRĄ) LINIĘ. Słownik być szczupłym zgrabnym: Trudno zachować niezłą.

Czy przydatne?

Definicja trzymać [zachować] (dobrą) linię

Co to jest TRZYMAĆ [ZACHOWAĆ] (DOBRĄ) LINIĘ: być szczupłym zgrabnym: Trudno zachować niezłą linię, gdy się uwielbia słodycze

Co znaczy Towarzystwo Wzajemnej Adoracji:
Porównanie ekipa osób wzajemnie się popierających, chwalących: Niechętnie przyjmują do swego grona nowe osoby. To towarzystwo wzajemnej adoracji trzymać [zachować] (dobrą) linię co znaczy.
Krzyżówka Tchórz (Kogoś) Obleciał:
Dlaczego ktoś, stchórzył, wystraszył się: Gdy zobaczył pięciu drabów wyłaniających się z ciemności, tchórz go obleciał. Zawrócił i rozpoczął uciekać trzymać [zachować] (dobrą) linię krzyżówka.
Co to jest Twardy Orzech Do Zgryzienia:
Jak lepiej problem albo kwestia, które trudno rozwiązać: Staszyński miał twardy orzech do zgryzienia z młodszym synem, który rzucił szkołę miesiąc przed maturą trzymać [zachować] (dobrą) linię co to jest.
Słownik Trzęsienie Ziemi:
Kiedy gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi trzymać [zachować] (dobrą) linię słownik.
Czym jest Trafić Z Deszczu Pod Rynnę:
Od czego zależy gorzej, znaleźć się w gorszej sytuacji niż poprzednio: Zdaje się, iż Anka trafiła z deszczu pod rynnę. Odeszła z poprzedniej pracy, ponieważ szef był niezrównoważony, lecz ten nowy to prawdziwy trzymać [zachować] (dobrą) linię czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać [zachować] (dobrą znaczenie w Znaczenie zwrotu T .