TRZYMAĆ KARBACH [RYZACH co to jest
Definicja TRZYMAĆ SIĘ W KARBACH [RYZACH]. Słownik być zdyscyplinowanym, zachowywać się.

Czy przydatne?

Definicja trzymać się w karbach [ryzach]

Co to jest TRZYMAĆ SIĘ W KARBACH [RYZACH]: być zdyscyplinowanym, zachowywać się powściągliwie, nie pozwalać sobie na zbytnią swobodę: Surowe wychowanie, jakie dostał, sprawiło, iż umiał trzymać się w karbach

Co znaczy Trójkąt Małżeński:
Porównanie przypadek, gdzie jedno z małżonków ma kochankę albo kochanka: Żyli w trójkącie małżeńskim od przynajmniej dwóch lat, lecz Staszek nie miał o tym definicje trzymać się w karbach [ryzach] co znaczy.
Krzyżówka Tęga Zima:
Dlaczego ostra, surowa, mroźna zima: Wg wszelkich znaków na niebie i ziemi, czeka nas w tym roku tęga zima trzymać się w karbach [ryzach] krzyżówka.
Co to jest Trzepać Językiem:
Jak lepiej mówić wiele i byle co: Każdego dnia trzepie językiem od rana do wieczora, a skutek jest taki, iż ani mąż, ani dzieci już nie słuchają tego, co mówi trzymać się w karbach [ryzach] co to jest.
Słownik Trzymać Kciuki [Palce] (Za Kogoś, Coś):
Kiedy życzyć komuś powodzenia na egzaminie i tym podobne, pozytywnego zakończenia jakiejś kwestie: Kiedy zdajesz ostatni egzamin? Pojutrze? No, to trzymam kciuki trzymać się w karbach [ryzach] słownik.
Czym jest Trafiać Przez Żołądek Do Serca:
Od czego zależy zabiegać o czyjeś względy: Babcia regularnie powtarzała, iż każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść i najprościej trafić poprzez żołądek do serca, dlatego każda panna na wydaniu musi umieć gotować trzymać się w karbach [ryzach] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać się w karbach [ryzach znaczenie w Znaczenie zwrotu T .