TRZYMAĆ CZEGOŚ RĘKAMI NOGAMI co to jest
Definicja TRZYMAĆ SIĘ (CZEGOŚ) RĘKAMI I NOGAMI. Słownik uczepić się, z uporem trwać przy czymś, nie.

Czy przydatne?

Definicja trzymać się (czegoś) rękami i nogami

Co to jest TRZYMAĆ SIĘ (CZEGOŚ) RĘKAMI I NOGAMI: uczepić się, z uporem trwać przy czymś, nie chcieć z czegoś rezygnować: Trzymała się pracy rękami i nogami, ponieważ z pensji męża nie dałoby się wyżyć

Co znaczy Truć Się (Czymś):
Porównanie niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę trzymać się (czegoś) rękami i nogami co znaczy.
Krzyżówka Trójkąt Bermudzki:
Dlaczego niebezpieczne rejony na przykład dużego miasta, gdzie można zginąć bez śladu: Raczej nie zapuszczaj się tam samotnie, w szczególności wieczorem. Ta dzielnica to prawdziwy trójkąt bermudzki trzymać się (czegoś) rękami i nogami krzyżówka.
Co to jest Traktować (Kogoś) Jak Powietrze:
Jak lepiej celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań uwagi: Co ja takiego zrobiłam, iż traktujecie mnie jak powietrze? Nie sądzicie chyba, iż ten donos to moja sprawka trzymać się (czegoś) rękami i nogami co to jest.
Słownik Traktować (Kogoś, Coś) Z Góry:
Kiedy traktować lekceważąco, z wyższością: Traktował ludzi z góry i dlatego nie miał przyjaciół trzymać się (czegoś) rękami i nogami słownik.
Czym jest Trzymać (Kogoś) Za Mordę [Pysk I In.]:
Od czego zależy wymuszać czyjeś posłuszeństwo, stosując rygor: Kibiców rozrabiających na stadionach należy zwyczajnie trzymać za mordę, nie ma innego metody trzymać się (czegoś) rękami i nogami czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać się (czegoś) rękami i znaczenie w Znaczenie zwrotu T .