TRZYMAĆ RĘKĘ PULSIE co to jest
Definicja TRZYMAĆ RĘKĘ NA PULSIE. Słownik śledzić przebieg czegoś, pilnować rozwoju sytuacji.

Czy przydatne?

Definicja trzymać rękę na pulsie

Co to jest TRZYMAĆ RĘKĘ NA PULSIE: śledzić przebieg czegoś, pilnować rozwoju sytuacji, orientować się w bieżącej sytuacji: Trzymaj rękę na pulsie. Gdyby pojawiły się nowe oferty - natychmiast daj mi znać

Co znaczy Topić Troski [Smutki, Robaka] W (Czymś):
Porównanie upijać się ze zmartwienia, aby zapomnieć o czymś: Po wyjeździe Justyny Stefan przesiadywał wieczorami w pubie i topił smutki w kieliszku trzymać rękę na pulsie co znaczy.
Krzyżówka Trzymać (Czyjąś) Stronę:
Dlaczego zgadzać się z kimś, podzielać jego zdanie, poglądy, popierać kogoś: Chcę, żebyś wiedział, iż w tym sporze trzymam twoją stronę trzymać rękę na pulsie krzyżówka.
Co to jest Trzepać Językiem:
Jak lepiej mówić wiele i byle co: Każdego dnia trzepie językiem od rana do wieczora, a skutek jest taki, iż ani mąż, ani dzieci już nie słuchają tego, co mówi trzymać rękę na pulsie co to jest.
Słownik Tłusty Czwartek:
Kiedy ostatni czwartek karnawału: Noc przed tłustym czwartkiem jest dla cukierników najpracowitszą w roku: muszą przygotować tony pączków trzymać rękę na pulsie słownik.
Czym jest Tracić Głowę:
Od czego zależy trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym trzymać rękę na pulsie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać rękę na pulsie znaczenie w Znaczenie zwrotu T .