TRZYMAĆ RĘCE [ŁAPY] PRZY SOBIE co to jest
Definicja TRZYMAĆ RĘCE [ŁAPY] PRZY SOBIE. Słownik nie dotykać, nie obmacywać kogoś, nie dobierać.

Czy przydatne?

Definicja trzymać ręce [łapy] przy sobie

Co to jest TRZYMAĆ RĘCE [ŁAPY] PRZY SOBIE: nie dotykać, nie obmacywać kogoś, nie dobierać się do kogoś: Trzymaj łapy przy sobie! Jak mnie dotkniesz, pożałujesz!

Tam, Gdzie Diabeł Mówi Dobranoc:
gdzieś bardzo daleko, nie wiadomo precyzyjnie gdzie: Jankowi i Basi znudziło się miejskie życie i wyprowadzili się tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Podobno hodują konie gdzieś w Bieszczadach trzymać ręce [łapy] przy sobie co to jest.
Traktować (Kogoś) Per Noga [Per Nogam, Przez Nogę]:
traktować kogoś z wyższością, z pogardą: Jeśli mu na kimś zależy, jest dla tej osoby uprzedzająco grzeczny, pozostałych traktuje per noga trzymać ręce [łapy] przy sobie definicja.
Trzymać [Zachować] (Dobrą) Linię:
być szczupłym zgrabnym: Trudno zachować niezłą linię, gdy się uwielbia słodycze trzymać ręce [łapy] przy sobie co znaczy.
Truć Się (Czymś):
niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę trzymać ręce [łapy] przy sobie słownik.
Trzęsienie Ziemi:
gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi trzymać ręce [łapy] przy sobie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać ręce [łapy] przy sobie znaczenie w Znaczenie zwrotu T .