TRZYMAĆ [MIEĆ] RĘKAWIE co to jest
Definicja TRZYMAĆ [MIEĆ] ASA W RĘKAWIE. Słownik mieć atuty, których można użyć w odpowiednim.

Czy przydatne?

Definicja trzymać [mieć] asa w rękawie

Co to jest TRZYMAĆ [MIEĆ] ASA W RĘKAWIE: mieć atuty, których można użyć w odpowiednim momencie, aby przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę: Wydawało się, iż jego kwestia jest przegrana, a on w czasie gdy trzymał asa w rękawie i w odpowiednim momencie przedstawił nowe argumenty

Co znaczy Traktować (Kogoś, Coś) Z Góry:
Porównanie traktować lekceważąco, z wyższością: Traktował ludzi z góry i dlatego nie miał przyjaciół trzymać [mieć] asa w rękawie co znaczy.
Krzyżówka Też (Mi) Pytanie:
Dlaczego lekceważąco o czyimś pytaniu, na które odpowiedź wydaje się oczywista: Czy spędzimy wspólnie wakacje? Także mi zapytanie. Przecież od dziesięciu lat wyjeżdżamy razem trzymać [mieć] asa w rękawie krzyżówka.
Co to jest Trzymać Się (Czegoś) Rękami I Nogami:
Jak lepiej uczepić się, z uporem trwać przy czymś, nie chcieć z czegoś rezygnować: Trzymała się pracy rękami i nogami, ponieważ z pensji męża nie dałoby się wyżyć trzymać [mieć] asa w rękawie co to jest.
Słownik Trudno I Darmo:
Kiedy w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za trzymać [mieć] asa w rękawie słownik.
Czym jest To (Całkiem) Inna Para Kaloszy:
Od czego zależy to zupełnie inna kwestia, to całkiem co innego: Lubię cię, lecz poręczenie tak dużej stawki pożyczki to zupełnie inna para kaloszy trzymać [mieć] asa w rękawie czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać [mieć] asa w rękawie znaczenie w Znaczenie zwrotu T .