TRZYMAĆ [MIEĆ] RĘKAWIE co to jest
Definicja TRZYMAĆ [MIEĆ] ASA W RĘKAWIE. Słownik mieć atuty, których można użyć w odpowiednim.

Czy przydatne?

Definicja trzymać [mieć] asa w rękawie

Co to jest TRZYMAĆ [MIEĆ] ASA W RĘKAWIE: mieć atuty, których można użyć w odpowiednim momencie, aby przechylić szalę zwycięstwa na własną stronę: Wydawało się, iż jego kwestia jest przegrana, a on w czasie gdy trzymał asa w rękawie i w odpowiednim momencie przedstawił nowe argumenty

Tracić Grunt Pod Nogami:
tracić pewność siebie, dotychczasowy pkt. oparcia, pozycję, stanowisko: Matka kierowała całym jego życiem. Gdy zmarła, utracił grunt pod nogami trzymać [mieć] asa w rękawie co to jest.
Trzymać (Kogoś) Przy Życiu:
nie pozwalać komuś umrzeć, dawać nadzieję: Mam wszystkiego dosyć. Jedynie myśl o córce trzyma mnie przy życiu trzymać [mieć] asa w rękawie definicja.
Toczyć Się Utartym Torem [Szlakiem]:
schematycznie, odpowiednio z ustaleniami: Życie Jerzego od wielu miesięcy toczyło się utartym torem: rano do pracy, później błyskawicznie do domu na obiad i... na budowę. Tam spędzał każdą wolną trzymać [mieć] asa w rękawie co znaczy.
Truć Się (Czymś):
niepokoić, zadręczać się czymś: Truła się myślą, jaka przyszłość czeka jej niepełnosprawną córkę trzymać [mieć] asa w rękawie słownik.
Trzymać (Kogoś, Coś) Żelazną Ręką:
użytkować surową dyscyplinę, rządzić despotycznie, zdecydowanie: Dzieci, a mieli ich siedmioro, trzymali żelazną ręką. I wszystkie wyrosły na porządnych ludzi trzymać [mieć] asa w rękawie znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać [mieć] asa w rękawie znaczenie w Znaczenie zwrotu T .