TRZYMAĆ KOGOŚ MORDĘ [PYSK co to jest
Definicja TRZYMAĆ (KOGOŚ) ZA MORDĘ [PYSK I IN.]. Słownik wymuszać czyjeś posłuszeństwo, stosując.

Czy przydatne?

Definicja trzymać (kogoś) za mordę [pysk i in.]

Co to jest TRZYMAĆ (KOGOŚ) ZA MORDĘ [PYSK I IN.]: wymuszać czyjeś posłuszeństwo, stosując rygor: Kibiców rozrabiających na stadionach należy zwyczajnie trzymać za mordę, nie ma innego metody

Co to jest Trzymać [Zachować] (Dobrą) Linię:
Porównanie być szczupłym zgrabnym: Trudno zachować niezłą linię, gdy się uwielbia słodycze trzymać (kogoś) za mordę [pysk i in.] co to jest.
Definicja Trudno I Darmo:
Dlaczego w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za trzymać (kogoś) za mordę [pysk i in.] definicja.
Co znaczy Trzymać [Chować] (Kogoś) Pod Kloszem:
Jak lepiej trudów codziennego życia, utrudniać komuś kontakt z otoczeniem, stwarzać cieplarniane warunki: Rodzice tak długo trzymali go pod kloszem, iż teraz nie radzi sobie z najprostszymi sytuacjami, jakie trzymać (kogoś) za mordę [pysk i in.] co znaczy.
Słownik Taki Czy Owaki [Siaki]:
Kiedy nieważne jaki, wszystko jedno jaki: Ciotka Stefania nie miała zbyt sporych wymogów wobec mężczyzn. Regularnie powtarzała swojej córce: Taki czy owaki - tak aby tylko był trzymać (kogoś) za mordę [pysk i in.] słownik.
Znaczenie Trzęsienie Ziemi:
Od czego zależy gwałtowna, niespodziewana zmiana jakiegoś porządku: Nagła zmiana pracy i miejsca zamieszkania były dla Jana prawdziwym trzęsieniem ziemi trzymać (kogoś) za mordę [pysk i in.] znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać (kogoś) za mordę znaczenie w Znaczenie zwrotu T .