TRZYMAĆ KOGOŚ SZACHU co to jest
Definicja TRZYMAĆ (KOGOŚ) W SZACHU. Słownik krępować czyjąś swobodę działania, zagrażając mu czymś.

Czy przydatne?

Definicja trzymać (kogoś) w szachu

Co to jest TRZYMAĆ (KOGOŚ) W SZACHU: krępować czyjąś swobodę działania, zagrażając mu czymś: Prokurator, mając świadka koronnego, trzymał oskarżonych w szachu

Co to jest Truć (Komuś) Dupę (Wulg.):
Porównanie gderać, ględzić, zawracać komuś głowę swoim gadaniem: Przestań truć mi dupę, ponieważ już tracę cierpliwość! Ile razy można słuchać tego samego trzymać (kogoś) w szachu co to jest.
Definicja Tajemnica Poliszynela:
Dlaczego rzekoma tajemnica, rzecz powszechnie znana, o której nie mówi się otwarcie: Liczne romanse Andrzeja były tajemnicą poliszynela. Tylko jego narzeczona żyła w nieświadomości trzymać (kogoś) w szachu definicja.
Co znaczy (Coś) Trzęsie Się [Huczy] Od Plotek:
Jak lepiej w jakimś miejscu wszyscy o czymś plotkują, czymś są zaaferowani: Zakład aż trząsł się od plotek na temat dyrektora Jacyny i jego nowej sekretarki trzymać (kogoś) w szachu co znaczy.
Słownik Twarda Szkoła:
Kiedy trudne warunki życia, twarda dyscyplina: W wojsku przeszedłem twardą szkołę, to fakt. Nauczyłem się tam, iż powinienem liczyć w pierwszej kolejności na siebie trzymać (kogoś) w szachu słownik.
Znaczenie Twardy Orzech Do Zgryzienia:
Od czego zależy problem albo kwestia, które trudno rozwiązać: Staszyński miał twardy orzech do zgryzienia z młodszym synem, który rzucił szkołę miesiąc przed maturą trzymać (kogoś) w szachu znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać (kogoś) w szachu znaczenie w Znaczenie zwrotu T .