TRZYMAĆ KOGOŚ PANTOFLEM co to jest
Definicja TRZYMAĆ (KOGOŚ) POD PANTOFLEM. Słownik nie pozwalać komuś na samodzielność.

Czy przydatne?

Definicja trzymać (kogoś) pod pantoflem

Co to jest TRZYMAĆ (KOGOŚ) POD PANTOFLEM: nie pozwalać komuś na samodzielność, podporządkowywać sobie kogoś: Kowalska trzyma męża pod pantoflem. Chłop mądry, pomysłowy, a w domu mało ma do powiedzenia

Co znaczy Trudno I Darmo:
Porównanie w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za trzymać (kogoś) pod pantoflem co znaczy.
Krzyżówka To Za Dużo Powiedziane:
Dlaczego jakaś recenzja jest przesadzona: W ogłoszeniu jest wiadomość, iż to piękny dom z ogrodem. Dom - to zbyt wiele powiedziane. To rudera, ruina, i nie z ogrodem, a ze śmietniskiem dookoła trzymać (kogoś) pod pantoflem krzyżówka.
Co to jest Tłuc Się Jak Marek Po Piekle:
Jak lepiej niepotrzebnie hałasować, chodzić po mieszkaniu w porze snu domowników: Co noc tłuczesz się jak Marek po piekle i nie dajesz nam spać. Cierpisz na bezsenność, czy coś cię gryzie trzymać (kogoś) pod pantoflem co to jest.
Słownik Twarda Sztuka:
Kiedy człowiek nieustępliwy, stanowczy: Nie martwcie się o Pawła. To twarda sztuka, byle co go nie załamie trzymać (kogoś) pod pantoflem słownik.
Czym jest Taki Czy Owaki [Siaki]:
Od czego zależy nieważne jaki, wszystko jedno jaki: Ciotka Stefania nie miała zbyt sporych wymogów wobec mężczyzn. Regularnie powtarzała swojej córce: Taki czy owaki - tak aby tylko był trzymać (kogoś) pod pantoflem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać (kogoś) pod pantoflem znaczenie w Znaczenie zwrotu T .