TRZYMAĆ KOGOŚ DYSTANS co to jest
Definicja TRZYMAĆ (KOGOŚ) NA DYSTANS. Słownik traktować kogoś chłodno, nie pozwalać na poufałość.

Czy przydatne?

Definicja trzymać (kogoś) na dystans

Co to jest TRZYMAĆ (KOGOŚ) NA DYSTANS: traktować kogoś chłodno, nie pozwalać na poufałość: Janka była inna niż jej koleżanki. Trzymała chłopaków na dystans, nie chodziła na dyskoteki, wolała spacery z psem i czytanie książek

Co znaczy To Za Dużo Powiedziane:
Porównanie jakaś recenzja jest przesadzona: W ogłoszeniu jest wiadomość, iż to piękny dom z ogrodem. Dom - to zbyt wiele powiedziane. To rudera, ruina, i nie z ogrodem, a ze śmietniskiem dookoła trzymać (kogoś) na dystans co znaczy.
Krzyżówka Twarda Sztuka:
Dlaczego człowiek nieustępliwy, stanowczy: Nie martwcie się o Pawła. To twarda sztuka, byle co go nie załamie trzymać (kogoś) na dystans krzyżówka.
Co to jest Te Sprawy [Rzeczy]:
Jak lepiej kwestie powiązane z seksem: Powiedz, braciszku, jak u ciebie z tymi sprawami ? Masz dziewczynę trzymać (kogoś) na dystans co to jest.
Słownik Trudno I Darmo:
Kiedy w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za trzymać (kogoś) na dystans słownik.
Czym jest Trzymać [Chować] (Kogoś) Pod Kloszem:
Od czego zależy trudów codziennego życia, utrudniać komuś kontakt z otoczeniem, stwarzać cieplarniane warunki: Rodzice tak długo trzymali go pod kloszem, iż teraz nie radzi sobie z najprostszymi sytuacjami, jakie trzymać (kogoś) na dystans czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać (kogoś) na dystans znaczenie w Znaczenie zwrotu T .