TRZYMAĆ KOGOŚ RYZACH [KARBACH co to jest
Definicja TRZYMAĆ (KOGOŚ, COŚ) W RYZACH [KARBACH]. Słownik utrzymywać kogoś w karności.

Czy przydatne?

Definicja trzymać (kogoś, coś) w ryzach [karbach]

Co to jest TRZYMAĆ (KOGOŚ, COŚ) W RYZACH [KARBACH]: utrzymywać kogoś w karności, posłuszeństwie, pilnować czyjegoś właściwego zachowania: Bronek czuł respekt tylko przed matką. Wyłącznie ona potrafiła trzymać go w ryzach

Co znaczy Trójkąt Bermudzki:
Porównanie niebezpieczne rejony na przykład dużego miasta, gdzie można zginąć bez śladu: Raczej nie zapuszczaj się tam samotnie, w szczególności wieczorem. Ta dzielnica to prawdziwy trójkąt bermudzki trzymać (kogoś, coś) w ryzach [karbach] co znaczy.
Krzyżówka Tonąć W Długach:
Dlaczego być bardzo zadłużonym, zapożyczonym: Zakład tonął w długach, pensje dla załogi wypłacano nieregularnie, lecz na szczególne nagrody dla zarządu kapitał się znalazły trzymać (kogoś, coś) w ryzach [karbach] krzyżówka.
Co to jest Tłuste Lata [Tłusty Rok]:
Jak lepiej czas dobrobytu, pomyślności: Po podpisaniu kontraktu z Ukrainą dla fabryki nadeszły tłuste lata: dziewięćdziesiąt proc. produkcji wysyłano na eksport, a o pozostałe dziesięć walczyli klienci krajowi trzymać (kogoś, coś) w ryzach [karbach] co to jest.
Słownik Trzymać [Chować] (Kogoś) Pod Kloszem:
Kiedy trudów codziennego życia, utrudniać komuś kontakt z otoczeniem, stwarzać cieplarniane warunki: Rodzice tak długo trzymali go pod kloszem, iż teraz nie radzi sobie z najprostszymi sytuacjami, jakie trzymać (kogoś, coś) w ryzach [karbach] słownik.
Czym jest (Coś) Trzęsie Się [Huczy] Od Plotek:
Od czego zależy w jakimś miejscu wszyscy o czymś plotkują, czymś są zaaferowani: Zakład aż trząsł się od plotek na temat dyrektora Jacyny i jego nowej sekretarki trzymać (kogoś, coś) w ryzach [karbach] czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać (kogoś, coś) w ryzach znaczenie w Znaczenie zwrotu T .