TRZYMAĆ KCIUKI [PALCE] KOGOŚ co to jest
Definicja TRZYMAĆ KCIUKI [PALCE] (ZA KOGOŚ, COŚ). Słownik życzyć komuś powodzenia na egzaminie i.

Czy przydatne?

Definicja trzymać kciuki [palce] (za kogoś, coś)

Co to jest TRZYMAĆ KCIUKI [PALCE] (ZA KOGOŚ, COŚ): życzyć komuś powodzenia na egzaminie i tym podobne, pozytywnego zakończenia jakiejś kwestie: Kiedy zdajesz ostatni egzamin? Pojutrze? No, to trzymam kciuki!

Trafiać W Dziesiątkę:
trafiać w czyjeś oczekiwania, wybierać idealne rozwiązanie: Trafił pan w dziesiątkę. Właśnie o takie rozwiązanie nam chodziło trzymać kciuki [palce] (za kogoś, coś) co to jest.
Tęga Głowa [Tęgi Umysł]:
inteligencja, mądrość: Tutaj potrzebna jest tęga głowa. Przeciętny człowiek nie ogarnie tak abstrakcyjnej wiedzy. 2. o utalentowanym, błyskotliwym, mądrym człowieku: Oto nasz nowy współpracownik. Pan trzymać kciuki [palce] (za kogoś, coś) definicja.
Trzymać Fason:
robić niezłą minę, udawać, iż wszystko jest w porządku: W pracy trzymał fason i nikt nie wiedział o jego domowych kłopotach trzymać kciuki [palce] (za kogoś, coś) co znaczy.
Trudno I Darmo:
w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za trzymać kciuki [palce] (za kogoś, coś) słownik.
Trafiać Przez Żołądek Do Serca:
zabiegać o czyjeś względy: Babcia regularnie powtarzała, iż każdy mężczyzna lubi dobrze zjeść i najprościej trafić poprzez żołądek do serca, dlatego każda panna na wydaniu musi umieć gotować trzymać kciuki [palce] (za kogoś, coś) znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać kciuki [palce] (za znaczenie w Znaczenie zwrotu T .