TRZYMAĆ JĘZYK ZĘBAMI co to jest
Definicja TRZYMAĆ JĘZYK ZA ZĘBAMI. Słownik milczeć, nie rozgłaszać czegoś, nie zdradzać tajemnic.

Czy przydatne?

Definicja trzymać język za zębami

Co to jest TRZYMAĆ JĘZYK ZA ZĘBAMI: milczeć, nie rozgłaszać czegoś, nie zdradzać tajemnic: Potrafiła trzymać język za zębami i dlatego wszyscy znajomi zwierzali się jej z kłopotów

Co znaczy Twardy Orzech Do Zgryzienia:
Porównanie problem albo kwestia, które trudno rozwiązać: Staszyński miał twardy orzech do zgryzienia z młodszym synem, który rzucił szkołę miesiąc przed maturą trzymać język za zębami co znaczy.
Krzyżówka To Za Dużo Powiedziane:
Dlaczego jakaś recenzja jest przesadzona: W ogłoszeniu jest wiadomość, iż to piękny dom z ogrodem. Dom - to zbyt wiele powiedziane. To rudera, ruina, i nie z ogrodem, a ze śmietniskiem dookoła trzymać język za zębami krzyżówka.
Co to jest Tracić Panowanie [Władzę] Nad Sobą:
Jak lepiej przestać kontrolować własne reakcje, przeważnie ze zdenerwowania: Gdy wprowadzano oskarżonego, Antoni utracił panowanie nad sobą i krzyknął: Morderca trzymać język za zębami co to jest.
Słownik Traktować (Kogoś) Jak Powietrze:
Kiedy celowo nie dostrzegać kogoś, nie zwracać nań uwagi: Co ja takiego zrobiłam, iż traktujecie mnie jak powietrze? Nie sądzicie chyba, iż ten donos to moja sprawka trzymać język za zębami słownik.
Czym jest Tracić W (Czyichś) Oczach:
Od czego zależy tracić czyjś szacunek, dotychczasową niezłą opinię: Wiele straciłeś w moich oczach, zachowując się wobec matki tak bezczelnie trzymać język za zębami czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać język za zębami znaczenie w Znaczenie zwrotu T .