FASON TRZYMAĆ co to jest
Definicja TRZYMAĆ FASON. Słownik robić niezłą minę, udawać, iż wszystko jest w porządku: W pracy.

Czy przydatne?

Definicja trzymać fason

Co to jest TRZYMAĆ FASON: robić niezłą minę, udawać, iż wszystko jest w porządku: W pracy trzymał fason i nikt nie wiedział o jego domowych kłopotach

Co znaczy Trzymać (Kogoś) Przy Życiu:
Porównanie nie pozwalać komuś umrzeć, dawać nadzieję: Mam wszystkiego dosyć. Jedynie myśl o córce trzyma mnie przy życiu trzymać fason co znaczy.
Krzyżówka Tłuste Kawały:
Dlaczego nieprzyzwoite, pikantne żarty, dowcipy: Jarek uwielbiał opowiadać tłuste kawały, a Magda ich nie znosiła. Na tym tle dochodziło pomiędzy nimi do sprzeczek trzymać fason krzyżówka.
Co to jest Tam, Gdzie Diabeł Mówi Dobranoc:
Jak lepiej gdzieś bardzo daleko, nie wiadomo precyzyjnie gdzie: Jankowi i Basi znudziło się miejskie życie i wyprowadzili się tam, gdzie diabeł mówi dobranoc. Podobno hodują konie gdzieś w Bieszczadach trzymać fason co to jest.
Słownik Trudno I Darmo:
Kiedy w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za trzymać fason słownik.
Czym jest Trafić (Jak) Kulą W Płot:
Od czego zależy zrobić głupstwo, postąpić zupełnie nieodpowiednio, powiedzieć coś kompletnie nietrafnie, niesłusznie: Kupili nowożeńcom odkurzacz w prezencie, lecz trafili jak kulą w płot: młodzi dostali ich pięć trzymać fason czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać fason znaczenie w Znaczenie zwrotu T .