TRZYMAĆ [CHOWAĆ] KOGOŚ KLOSZEM co to jest
Definicja TRZYMAĆ [CHOWAĆ] (KOGOŚ) POD KLOSZEM. Słownik izolować kogoś od trudów codziennego życia.

Czy przydatne?

Definicja trzymać [chować] (kogoś) pod kloszem

Co to jest TRZYMAĆ [CHOWAĆ] (KOGOŚ) POD KLOSZEM: izolować kogoś od trudów codziennego życia, utrudniać komuś kontakt z otoczeniem, stwarzać cieplarniane warunki: Rodzice tak długo trzymali go pod kloszem, iż teraz nie radzi sobie z najprostszymi sytuacjami, jakie niesie codzienność

Co znaczy Tracić Głowę:
Porównanie trzeźwego myślenia na skutek emocji, zdenerwowania, nie wiedzieć, co robić: Czekając na wiadomości ze szpitala o stanie zdrowia córki, traciła głowę. Nie była w stanie nic robić, o niczym innym trzymać [chować] (kogoś) pod kloszem co znaczy.
Krzyżówka Teatralny Gest [Teatralna Poza]:
Dlaczego czyn albo poza realizowane nienaturalnie, przesadnie, patetycznie: Teatralne czyny i barokowy styl jego wypowiedzi nie robiły na nikim wrażenia, wręcz przeciwnie: były trochę śmieszne trzymać [chować] (kogoś) pod kloszem krzyżówka.
Co to jest Trzymać Rękę Na Pulsie:
Jak lepiej śledzić przebieg czegoś, pilnować rozwoju sytuacji, orientować się w bieżącej sytuacji: Trzymaj rękę na pulsie. Gdyby pojawiły się nowe oferty - natychmiast daj mi znać trzymać [chować] (kogoś) pod kloszem co to jest.
Słownik Trudno I Darmo:
Kiedy w wypadku, gdy trzeba się z czymś pogodzić, ponieważ nie ma metody, tak aby to zmienić: Trudno i darmo, trzeba przyjąć do informacje, iż nasza córka jest już dorosła i postępuje, jak uważa za trzymać [chować] (kogoś) pod kloszem słownik.
Czym jest Tracić Panowanie [Władzę] Nad Sobą:
Od czego zależy przestać kontrolować własne reakcje, przeważnie ze zdenerwowania: Gdy wprowadzano oskarżonego, Antoni utracił panowanie nad sobą i krzyknął: Morderca trzymać [chować] (kogoś) pod kloszem czym jest.
  • Dodano:
  • Autor:

Czym jest trzymać [chować] (kogoś) pod znaczenie w Znaczenie zwrotu T .